DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu ile Güzel Vakit Geçirin

16 Ocak 2015 Ekleme Saati: 10:51
736 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Artık insanlar boş vakitlerini değerlendirme açısından oyunlara yöneliyor. Çünkü oyunlarda çok daha farklı kurgular yaratılabiliyor ve insanlar boş zamanlarında çok daha keyifli vakit geçirebiliyorlar. Özellikle yen geliştirilen zekâ oyunları 7’den 77’ye herkesin ilgisini kazanıyor. Çünkü bu oyunlarda hem çocuklar hem de yetişkinler yeni bilgiler öğreniyor ve öğrendikleri bu bilgileri kullanırken çok keyif alabiliyorlar. Resimli kelime bulmaca oyunu da bu zekâ oyunlarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Çünkü bu oyunu oynarken sürekli olarak düşünmeniz gerekiyor ve oyunda en ince ayrıntıları bile gözden kaçırmamanız gerekiyor. Zaten bu sebepten dolayı da oyun sürekli olarak indiriliyor.

Sitemizden indirebileceğiniz bu oyundaki amaç ise oldukça basittir. İlk olarak size 4 adet resim verilmektedir. Bu resimler farklı özelliklere sahiptir fakat hepsinin aslında ortak bir noktası vardır. Sizden istenilen bu ortak noktanın ne olduğunu bulmaktır. Tabi ki de ilk bakıştır resimli kelime bulmaca cevaplarını bulmak çok zor gibi gözükmektedir. Fakat size ayrıca bazı harfler verilmektedir. Bu harfler resimlerin altında yer almaktadır ve sayısı tamamen bulmanızı istenilen kelimeye göre değişmektedir. Ayrıca o harflerin üstünde mavi bir şerit vardır ve bu şeritte de bulmanız istenilen kelimenin kaç harften oluştuğu yazmaktadır. Dolayısı ile sizde tüm bu bilgileri kullanarak resimlerin ortak özelliğini bulmalısınız. Kısacası oyun oldukça güzel bir sisteme sahiptir.

Resimli kelime bulmaca soruları sürekli olarak güncellenmektedir. Yani başlarda siz bu resimleri bir zaman sonra ezberledikten sonra oyun sizi sıkmayacaktır. Çünkü sürekli olarak yeni resimler eklenecektir ve sizde sürekli olarak bu oyunu oynamaya devam edebileceksinizdir. Dolayısı ile boş zamanlarınızda hem beyin jimnastiği yapacak hem de çok güzel vakit geçirebileceksiniz. Bu konuda sitemizde size yardımcı olacaktır. İlgili sayfaya gittiğinizde zaten oyunda çok daha iyi skorlar elde edebilmek için ne gibi durumlara dikkat etmeniz gerektiği hakkında önemli bilgilerde verilecektir. Bu bilgileri kullanarak çok daha rahat bir şekilde anlatılmak istenileni bulabileceksiniz. Ayrıca sitemizden de bu oyunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık