DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Sağlık Ve Irk Garantili Kedi Ve Köpekler!

26 Ocak 2015 Ekleme Saati: 09:32
399 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evlerin neşesi kediler ve köpekler sahiplerinin asla vazgeçemeyeceği adeta dostlarıdır. Onların istediği özellikte ve sağlıklı olması sahiplerinin onları daha çok benimsemesini sağlar.

Kedi ve köpekleri edinirken dikkat edilmesi gerek önemli hususlar vardır. Sağlıklı olmaları en önemli koşuldur. Türkiye’de ilk ve tek konusunda uzman sağlık ve ırk garantisi veren firma Elit yavru’dur. elityavru.com sitesinde kedi ve köpeklerin ırkları ve diğer özellikleriyle birlikte fotoğrafları mevcuttur. Buradan bilgi almak mümkündür. Akita cinsi köpek burada mevcuttur.

Ayrıca gerekli mama satışı, eğitim, pet sahiplendirme, pansiyon hizmetleri de verilmektedir. Eğitim köpekler için çok önemlidir ve zordur, uzman eğitim kadrosuyla gerekli eğitimler verilmektedir. Beagle burada mevcuttur. İstenirse görmek mümkündür.

50 köpek kapasiteli pansiyon bulunmaktadır. Ulaşım ve servis uygulaması vardır. İstenilen özellikte, ırkta ve renkte özel yavrular mevcuttur. En iyi marka mamalar bulunmaktadır. Bull Terrier mevcuttur. Ev pansiyonu, uzun süreli pansiyon kısa süreli pansiyon bulunmaktadır.  Karakter analizi yapan Can Paksoy tarafından sağlık ve ırk garantili Türkiye’nin ilk ve tek petshopudur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık