DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

SEO HOCASI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

21 Ocak 2015 Ekleme Saati: 12:17
507 kez görüntülendi

SEO HOCASI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

İnternet kaynaklı mesleklerden biri olan ve hızla yükselen trend meslekler arasında yer alan SEO Uzmanlığı için WEBTURES sosyal sorumluluk projesini başlattı.

WEBTURES tarafından bir ilk olarak gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projesi kapsamında yakın zamanda ilki düzenlenecek olan projenin, yeni iş seçimi yapacak kişiler için rehber niteliği taşıması amacı ile böyle bir proje gerçekleştirdiklerini belirtti.

WEBTURES Yönetim Kurulu Başkanı Kaan GÜLTEN şu şekilde izah etti. “SEO sektörüne gösterilen ilginin farkındayız. Meslek seçiminde mesleği yakından tanımak, adeta içerisinde yer almanız mesleğe başlamadan önce imkânsızdır. Biz imkânsızlıkları biraz olsun azaltmak için ilgi duyan kişileri yakın zamanda ofisimizde saatler geçirmelerini ve nasıl bir meslek olduğunu kendilerinin gözlemlemesini istiyoruz.” Dedi.

SEO belki de son zamanların internet kaynaklı işler arasında en büyük Pazar payına sahip olan sektörü haline geldi. Durum böyle olunca sektöre ilgi gösteren kişiler için yeni istihdamlar sağlanması adına oldukça yararlı bir proje olduğunu düşünüyoruz.

Daha önceki zamanlarda da engelli kişiler içinde özel bir kampanya başlatan WEBTURES sektörün ilk basılı kaynaklarından olan UZMANINDAN SEO ve SORULARLA SEO kitaplarını da engelli kişilere kargo dâhil ücretsiz olarak göndererek SEO konusunda bilinçlenmelerini sağlamıştı.

1 günlük SEO toplantılarının şimdilik başlangıç süresi olmasa da en kısa süre içerisinde başlayacağını belirten GÜLTEN, sosyal medya fenomenlerinden de tam destek gördü. Sosyal Medya’nın önde gelen hesaplarından yapılan paylaşım ve retweetler ile sosyal sorumluluk projesinden daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayacaklar.

anasayfa-logo

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık