DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Sıradan Dar Kalıpları Kıran Özgün Ve Kullanışlı Ürünler Hayatımıza Daha Çok Renk Katmaktadır

29 Ocak 2015 Ekleme Saati: 18:13
372 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Klasik tarzlar belli kalıpları kullanmakta ama artık günümüz insanları farklılık oluşturan modern tasarımlara yönelmektedir. Her alanda yıkılan dar kalıplar insanlara farklı bakış açıları kazandırmakta dekorasyon alanında kullanılan özgün ve sıra dışı tasarımlar ise kullanıldıkları mekânlara daha çok eğlence ve daha çok şıklık katabilmektedir.

Hediye seçerken aranılan farklılık Qtoo adresinde ilginç hediyeler başlığı altında anlam bulabilmekte kitap görünümlü gizli kasa kumbara ya da mutfaklarda tencereler için kullanılan insan şeklindeki küçük tutacaklar yüzlerde tebessümün sebebi olabilmektedir. Hediye başlığı altında duruma ve kişiye göre farklı seçenekler bulunmakta istediğiniz anlamı hediyenize yükleyebilmek için doğru kategoriyi seçmek yeterli olacaktır.

Evinizde ya da ofisinizde elde etmek istediğiniz farklılık için küçük bir aksesuar yeterli olabilecek www.qtoo.com.tr adresinde mutfak aksesuarları alanında fonksiyonel özellikleri ile tanıdığınız ürünlerin hoş tasarımları ile istediğiniz farklılığı yakalayabilmeniz kolaylaşacaktır. Küçük dokunuşların oluşturduğu mükemmel dekoratif görünümlerle istediğiniz her alanda kendi tarzınıza özgü alanlar oluşturabileceksiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık