DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Televizyon Ve İnternet Arasında Kalmayın

6 Ocak 2015 Ekleme Saati: 11:31
437 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüz içerisinde televizyon izleyenler olduğu kadar izlemeyenler de çoğunluktadır. İzlemeyenlerin çoğunluğu öğrenci evleridir aslında genelleme yapmak gerekirse. Televizyonları olmadığı için ya da o anda evde bulunamayabiliyorlar ve bazı kanalları veya herhangi filmleri veya dizileri internetten izleme şansına sahiptirler.

İnternete girdiğiniz zaman TV izle yazarak önünüze bir sürü site çıkabilir bunlardan birisi de www.bedavacanlitvizle.org bu siteye kısa link (bedavatv.org) ile de erişim sağlanıyor.

Bedava Canlı TV İzle, 2012 yılının Haziran ayının ilk gününde Ekselans Group tarafından kurulmuştur. Sitede bulunan kanallar, kanalın embed kodlarıyla yayınlanıyor. Ülkelerimizde yayınlanan tüm kanallar bu sitede bulunabilmektedir. İnternet üzerinden hangi kanalı izleyecekseniz onu yazmanız yeterlidir.

Mesela Star TV izle yazdığınız anda size yardımcı olacak birçok site karşınıza çıkmaktadır. En kaliteli şekilde canlı TV hizmetleri sürdürülmektedir. Genelde kanallar, alternatif izleme seçeneklerine, yayın yaptıkları ülkelere, yayın tarzına göre sınıflandırılmıştır. Site üzerinden sadece TV kanalları izlenmemektedir. Bunun yanı sıra insanlar günlük gazeteleri de güncel olarak bu sitede okuyabilmekte ve canlı olarak radyo da dinleyebilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık