DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tesettür Giyim Deryası

8 Ocak 2015 Ekleme Saati: 16:49
718 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanoğlu var olduğu sürece içgüdüsel olarak örtünme ihtiyacı duymuş ve giyinmeye başlamıştır. İlkel aksesuarlarla süsleyerek ve asırlar boyu gelişim göstererek günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde ise artık sadece örtünmek amaçlı değil, şık, bakımlı ve zarif bir görünüm için giyime daha çok özen gösterilmektedir.

Birbirinden güzel eşarp ve şalların fiyatları 19.90 TL den başlarken, Puane’nin tesettür elbise fiyatları 29.90 TL den başlayan fiyatlarla şaşırtmaktadır. Adeta derya gibi çeşitli modellerin yanında giyimle ilgili akla gelebilecek her ürüne ulaşılması mümkündür.

Tesettür giyim, Aremiss elbiseler ise olağan üstü şıklıkta alıcılarını beklerken 59.90 TL den başlayan fiyatlarla şaşırtmaya devam etmektedir. Ayrıca; kap, tunik, ferace ve elbise modellerindeki % 70’e varan indirimler göz kamaştırmaktadır. Manto ve kabanlardaki fiyatlar ise, çok sıcak indirimleri ile size üşümeyi unutturacaktır.

Üye olunduğunda otomatik olarak % 10 indirim imkanında da yararlanılabileceği gibi çok özel tasarlanmış, şık tesettür modeller ve renk seçeneği ile alıcılarını beklemektedir. www.tesettürderyasi.com tüm bu indirimleri bütün ürünlerinde uygulayan belki de tek sitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık