DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Tesettürde Marka

12 Ocak 2015 Ekleme Saati: 17:06
478 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tesettür giyim denildiğinde, modern çağımızda eskinin aksine kullanımı rahat olduğu kadar şık, birbirini her açıdan tamamlayan ve bunu yaparken vücut hatlarını açıkça ortaya koymayan, mahremiyet sınırları içinde kendi varlığını kabul ettiren kıyafetler gelir akla.

Katre Giyim’in çıkış noktası olan tesettür giyimin aslında başörtü kullanan ya da kullanmayan her kadın için bir alternatif olması hedefi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmekte. Başörtüsünün bir tercih ancak tesettür giyimin her bayan için bir alternatif olabileceği vurgusuyla ürün yelpazemize her geçen gün yeni ve birbirinden orijinal ürünler eklemekteyiz. Eşarp, tesettür giyimde dikkati en çok çeken aksesuar olmuştur. Kıyafet kombinasyonu her ne kadar tamam olsa da, kombinasyon ancak eşarp bütünlüğü ile mümkün olur.

Armine markası altında pardösüden ipek şala kaptan etek pantolona birbirinden farklı pek çok ürüne ulaşmak mümkün. Her zevke uygun kıyafet seçeneği oldukça fazladır. Modern çağ kadınının vazgeçilmez kıyafet ikonlarından biri de tunik. Son yıllarda her tarz giyime göre tasarlanabilen tunikler kilo problemi yaşayan kadınların en gözde tercihlerindendir. Her kadın bir markadır ve kendi tarzını yansıtır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık