DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Tüp Bebek Yöntemlerindeki Gelişmeler

15 Ocak 2015 Ekleme Saati: 18:00
458 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Her çiftin en büyük hayali bebek sahibi olmaktır. Bir aile oluşturmak için çocukların önemi tartışılamaz bir gerçektir. Doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftler, tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olabiliyorlar.

Kıbrıs tüp bebek konusunda en çok tercih edilen yerlerden biri olmuştur. Fakat bizim ülkemizde de, oldukça başarılı doktorlar sayesinde yurtdışında sağlanan bu başarı yakalanmış ve binlerce çift bebek sahibi olmuştur. www.kibristupbebek.com.tr, bebek sahibi olamayan kişileri tüp bebek yöntemleri ile çocuk sahibi yapıyor.

Genetik bir hastalığı olan ve bu hastalığı da doğacak çocuklarına geçirme riski bulunan kadınlar, bazı nedenlerle yumurtalığı alınmış kadınlar, erken menopoza girmiş kadınlar ve bazı nedenlerden dolayı gebe kalamayan kadınlar Kıbrıs yumurta donasyonu yönteminden faydalanabilirler.

Bebeklerin cinsiyetleri hep merak edilen bir konudur. Kız bebek veya erkek bebek isteyenler, bunun bir yöntemi olup olmadığını merak ederle. Fakat Kıbrıs cinsiyet seçimi mümkün olmakla birlikte, kız erkek dengesinin bozulacağından dolayı, asla etik olarak kabul edilmemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık