DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ulus’tan Şok Açıklama

1 Ocak 2015 Ekleme Saati: 19:31
4.390 kez görüntülendi

Ulus’tan Şok Açıklama

Türker Ulus Misafirimiz Oldu

Yakın bir geçmişte Karapınar gündemine düşen “Eski sanayi kavşağında cinayet” haberinin mağdurlarından Türker Ulus, Basın mensuplarının olayı yanlış aktardığını belirterek, konu ile ilgili bilinmeyen yönleri açıklamak üzere haberin doğru adresi Okuyucunun Sesi Gazetesini ziyaret etti.

Karapınar’da Okuyucunun sesi gazetesinden okunan haberin doğru olduğuna herkes gibi kendisinin de inandığını söyleyen Türker Ulus, “Her gezdiğim yerde haberi sizin haber sitenizden öğrendiğini söyleyen hemşerilerim, sizin doğru haber yaptığınızı ve olayları araştırmadan haber yapmadığınızı söylediler. Kardeşimin karışmış olduğu cinayet haberinde yanlış bilgilendirme var. Bu konuda kamuoyuna doğru haberin aktarılmasını istiyorum” dedi.

Haberin altında yapılan yorumlar da bazı kişilerin seviyesiz yorumlar yaptığını okudum ve üzüldüm. Haberin içeriğinde sizin resmi tutanaklara göre haber yaptığınızı biliyorum. Oysaki olay gecesi, biz ölen şahsın yolunu kesmedik, o bizim yolumuzu kesti. Ben şahıs ile münakaşa ederken kardeşim araçtan silahı alıp gelip ateş etmek istedi. Ben yapmaması için araya girdiğimde ilk mermiyi ben yedim. Daha sonra kardeşim şahsa arka arkaya ateş etti. Böyle olmasını elbette bende istemezdim. Ayrıca bu olay bir günlük bir mevzu değildir. Malum şahıs bizi aylardır rahatsız ediyordu. olay günü de üzerimize araç sürdü. Rahatsız olan kardeşim de bir anda kontrolden çıkarak şahsı öldürdü. Hiç kimse bilerek böyle bir çıkmaz sokağa girmez. Çok üzgünüm” dedi.Türker Ulus Misafirimiz Oldu 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Kazım dedi ki:

  Ben o gün yazacaktım ama kısmet bu güneymiş. Malum gün tüm siteleri dolaştım hiçbirisi sağolsun hemen girmediler haberi sonra ertesi gün baktım hepsinde vardı, sizin siteniz haricinde detaylı bir açıklama yoktu. Ayrıca ben ölen kişinin öldüren kişi tarafından kıstırıldığını sizin sitenizden okumuştum. Bakın hala duruyor site. Birde bunu başkalarını suçlayarak haber yapmışsınız size yakışmamış.

 2. okuyucu okuyucu dedi ki:

  sen yine hepsini okumamışsın sanırım. ilk akla gelenleri okumuşsun. bazıları kafasından senaryo yazıp haber yaptı. ben kendimi biliyorum. resmi tutanaklara göre haber yaptım ben. ben yoldan geçenlere sorarak haber yapamam. çünkü güvenirliliğimizi rencide edemem. sizlerin bize gösterdiği ilgiye layık olmaya çalışıyoruz. teşekkürler düşüncenizi paylaştığınız için. ama neticede insanız. hata yapabiliriz

 3. serhat dedi ki:

  Türker Ulus ölen şahsın kendilerinin yollarını kestiğinden bahsediyor, peki neden araçlarında silah taşıdığını da açıklayabilir mi acaba ?

 4. Türker ULUS dedi ki:

  Ben silahı vurulunca gördüm.Silahı nerden ve nasıl çıkardığını görmedim.

 5. ahmet dedi ki:

  bunların zaten hiç bir suçu yok değil mi tüm suç ölen adamın. birde bunları aklamak için haber yapmışsınız bu nasıl bir gazetecilik anlamadım birde doğru habercilikten bahsediyorsunuz sizin yaptığınız suçluyu aklamaktan başka birşey değil.

 6. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Birkere onu ben çekmedim. ve hatta beimde tuhafıma gitti. Beni kendini bilen herkes tanıyor. Beğenilere takılan biri değilim. ama böyle çekemeyenlerimin olması beni mutlu ediyor. Ben Hakk bildiğim yolda yürümeye devam edeceğim. Sanal oyunlara karnım tok şükür…

 7. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Siz hangi niyetle yorum yaptınız bilmem ama az çok tahmin ediyorum. Biz aklama yada karalama yeri değiliz. sen önce prosedürü bir öğren kardeşim. söz hakkı doğdu diye bir şey var. basın açıklaması diye birşey var. kapımız açıklama yapan herkese açıktır. kimsenin elini kolunu bağlamıuyoruz. Benim ne kadar tarafsız olduğumu herkes gibi sende biliyorsun ama taraflılar tandaşı yada kendisi olunca bu yorumları yapıyorsunuz. taraflı olsan senin yorumunu onaylamam. saygılar saygı duyan herkese.

 8. serhat dedi ki:

  Türker Ulus öldürülen şahsın aylardır kendilerini rahatsız ettiğini söylemiş fakat sebebini belirtmemiş , madem kendileri mağdur durumdaydı neden adli makamlara müracaat etmediler ? Herkesi birinci ağızdan bilgilendirmek adına cevabı paylaşırsa sevinirim.

 9. Türker ULUS dedi ki:

  Bizi rahatsız ettiğine dair onlarca şahit var. Ancak savcılığa her bildirmeye kalktığımda sürekli akrabalar araya girerek ona uymamamız gerektiğini, arada husumet olmasın diyerek hep ortamı yatıştırdılar. Zaten benle değil, kardeşimle uğraşıyordu. Denk geldiği her yerde bir daha olmaz, kafam güzeldi diyerek, aynı şekilde hep devam ediyordu. Eğer ki daha da olayla ilgili bilgi istiyorsan savcılığa veya emniyete müracaat et.

Yukarı Çık