DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Verimlilik Adına PDKS

12 Ocak 2015 Ekleme Saati: 15:27
477 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günlük yaşantımızda hem güvenlik açısından hem de iş akışının verimli bir şekilde sürdürebilirliği açısından takip sistemleri ayrı bir öneme sahiptir. Perkotek firması tarafından sunulmuş olan PDKS sistemleri ile personellerin kontrollerini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Personellerin işe kaçta geldiğini, kaçtan işten ayrıldıklarını, devamsızlıklarını, mesailerini rahatlıkla takip etmekte ve personel kayıplarının önüne geçmekteyiz. Personel takip sistemi sayesinde artık işletmede ki iş verimliliğinde iki kat daha fazla artış olacaktır.

Ayrıca ister parmak izli ister yüz tanıma, isterse geçiş kartları ile personel takiplerimizi sorunsuz bir şekilde yapabilmekteyiz. Her bir yüz, parmak izi farklılık gösterdiği için rahatlıkla ayrım yapılmakta ve personel hakkında gerekli raporlama sunulmaktadır. Firma tarafından sunulmuş olan bu sistemler sayesinde hayatımız daha verimli bir şekilde gelmektedir.

Turnike sistemi ihtiyaçlarına da yanıt verecek bir hizmete imza atarak güvenli geçişlerin açığa çıkmasına yardımcı olmaktadır. Yabancı kişilerin girişlerini önlemek adına bu sistemlerden destek alarak kontrollerinizi yapabiliyorsunuz. Tüm ihtiyacımız olan sistemler www.perkotek.com adresinde bizlere en iyi şekilde sunulmuştur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık