DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Yedek Parça Sorunum

12 Ocak 2015 Ekleme Saati: 17:01
590 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yılların oto tamircisiyim. Bu uzun yıllarda benim de parça teminleri konusunda çalıştığım birçok firma oldu. Dönem dönem ama her firma ile yaşadığım tek bir sorun vardı o da her istediğim yedek parçaya anında ulaşamamamdı. Araba markalarına göre değişen parça ihtiyacım karşısında duruma göre aldığım ret cevapları ya da daha sonra temin edebileceğimin belirtilmesi beni müşterilerime karşı oldukça zor durumda bırakıyordu. Otoker bu sorunumu kökünden çözdü.

BMW gibi birçok lüks marka arabaya sahip müşterim var. BMW yedek parça açısından hem riskli hem de biraz pahalı bir markadır. Hemen piyasada bulamayabilirsiniz ve maalesef temin ediciler tarafından çok uçuk rakamlara getirtiliyor. Firma bu konudaki tüm olumsuz yaşadıklarımı bana unutturdu. Artık BMW ile ilgili aradığım tüm parçalara çok uyuna ve hemen ulaşabiliyorum.

Lüks araba deyince Mercedes yedek parça teminini de unutmamak lazım. Site üzerinden artık aradığım tüm parçalara anında ulaşabiliyorum. Honda yedek parça konusunda da benzer sorunlar yaşıyordum ama Otoker sayesinde istediğim parça çok kısa sürede elime ulaştı. Müşterilerim de ben de memnun kaldım.

En son bir müşterim küçük bir kaza atlatmıştı ve arabası Toyota markaydı ve doğal olarak Toyota yedek parça ihtiyacımız oluştu. Üstelik müşterimin de acelesi vardı site sayesinde hemen siparişi verdik ve ürün elimize hızlıca geçti. Oto yedek parça alanında son derece üstün hizmet veren Otoker ‘den çok memnun kaldım.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık