DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Zil Çaldı! Seo Dersleri Başlıyor

29 Ocak 2015 Ekleme Saati: 16:58
422 kez görüntülendi

Zil Çaldı! Seo Dersleri Başlıyor

Seo alanında açıklanan yeni bir proje ile Seo sektörüne ilgi duyan kişileri bir araya getirecek Seo dersleri videolu olarak Seo Hocası adresi üzerinden yayınlanacak. WEBTURES tarafından üstlenilen projeye daha şimdiden gösterilen ilgi büyük.

Seo videoları için özel olarak kurulan platform üyelik sistemi ile çalışacak. Üyeler videoların altına kendi düşüncelerini ileterek toplu beyin fırtınası yapma imkânı da bulacak.

VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ OLDUKÇA İYİ!

Yayınlanacak videoların çözünürlüklerinin HD kalitesinde olacağı belirtilirken isteyenler 720p çözünürlükte izleme imkanı bulacaklar. Aynı zamanda ders videoları içerisinde uygulamalı olarak seo işlemlerine de yer verilecek.

SEO SEVERLER BİR ARADA!

Türkiye’nin ilk seo video dersleri platformu olacak Seo Hocası seo severler için paylaşım platformu olmanın yanında seo uzmanlarının bir araya toplanarak dayanışma içerisinde bilgi alışverişi yapmasına da imkan sağlayacak. Site üzerinden yorum özelliği sayesinde bireyler üyelikleri ile kişisel düşüncelerini dile getirirken en doğru ve etkili seo tekniklerinin de ortaya çıkmasını sağlayacak.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık