DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Aracınız İçin Teknik Çözümler

27 Şubat 2015 Ekleme Saati: 10:26
412 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Arabalar insanların en büyük yardımcılarından. Kişinin kendisini, sevdiklerini ve yükünü taşıyan ve büyük kolaylık yapan araçların bu yaptıklarına karşılık düzenli olarak bakımları ve gerekli ayarlamaların yapılması gerekmektedir. Bu ayarlamaların birisi balans ayarlarıdır. Çok fazla önemsenmese de aracınızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi için gerekli ayarlamalardır.

Aracınızın seyahat esnasında direksiyonda meydana gelebilecek bir titreme aracınızın balans ayarı yapılmasını gerektirebilir. Aracın yükünü taşıyan lastiklerde oluşabilecek herhangi bir darbe aracınızda daha büyük sorunları ve hatta kaza riskini doğurabilir.

Yapacağınız balans ayarları ile bu riskleri en aza indirebilirsiniz. Aracınızın seyyar balans makineleri ile balans işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca fan balans makineleri ile de balans yapılabilmektedir. www.yilmazbalans.com sitesiyle de hizmet veren ve 1978 yılında kurulmuş firma balans işlemlerini son teknoloji ile güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Ayrıca firmada silindir balans makineleri ile balans hizmetleri hızlı ve kalite bir şekilde konusunda uzman kadro tarafından yapılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık