DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Aşk Sana benzer İzle

10 Şubat 2015 Ekleme Saati: 21:07
804 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in paylaştığı Aşk Sana Benzer, 2015 yılının en romantik filmlerinin başını çekiyor. Çok duygusal bir film olan Aşk Sana Benzer filminin yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan oturuyor. Film de Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in yanı sıra Selim Bayraktar, Yavuz Bingöl, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya, Şamil Kafkas ve Burçin Işık gibi usta oyuncular yer alıyor. Siz de HD kalitesi ile Aşk Sana benzer izle mek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Film Ege’de bir balıkçı kasabasında geçiyor. Ali bu küçük ve şirin kasabada ailesinden kalan restoranı ayakta tutmanın mücadelesini veriyor. Fakat bir gün esrarengiz bir şekilde ortaya çıkan Deniz, Ali’nin aklını başından alıyor. Deniz ve Ali birbirlerine karşı engel olamadıkları bir çekim içerisine giriyorlar. Bütün kasaba Ali ve Deniz’in büyük aşkını konuşuyor. Ali ve Deniz’in sıcacık aşkı, bütün kasabada hayranlık uyandırıyor. Ancak bu mutluluk çok uzun sürmüyor. Birden Deniz’in geçmişinden biri çıkıp geliyor. Burak Özçivit filmde oyunculuğun yanı sıra yapımcılıkta yapıyor. Aynı zamanda gerçek hayatta sevgilisi olan Fahriye Evcen’le de ilk defa bir filmde başrol oynuyor. Filmde yaşanan aşk hikayesi soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak cinsten. Siz de bu aşk hikayesine tanıklık etmek ve Aşk Sana benzer full izle mek için hemen sitemize gelin.
Film 2015 yılının ilk romantik filmi olarak vizyona girdi. Film hakkında olumlu olumsuz bir çok eleştiri yapıldı. Yapılan bu eleştirilerle ilgili olarakta sitemizden bilgi almanız mümkündür. Sitemizde 720 p kalitesinde Aşk Sana benzer full İzleme seçenekleri sizi bekliyor. En iyi görüntü ve ses kalitesi ile Aşk Sana benzer İzlemek sadece bir tık kadar uzağınızda.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık