DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Binayı Koruyan Örtü

4 Şubat 2015 Ekleme Saati: 15:36
464 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çatılar evlerimizin veya iş yerlerimizin en kötü doğa koşullarıyla doğrudan temasta olan en önemli bir parçasıdır. Çatıda kullanılan malzemelerin kalitesi evlerimizin ve iş yerlerimizin ömrünü uzatmaktadır. Maliyeti düşürmek için kullanılan bazı kimyasal ağırlıklı ve hatta petrol ağırlıklı yalıtım malzemeleri yangın tehlikesine karşı davetiye çıkarır pozisyon yaratmaktadır.

Çatı yapımında maliyeti düşürmek için kullanılan malzemeler tam tersi sık zaman aralıklarıyla tadilat gerektireceğinden maliyeti arttırmaktadır. Megaroncati.com.tr inşaat sektörüne yeni teknolojik gelişmelerle çatı kaplama ve izolasyon malzemeleri konusunda hizmetler vermekte uzman kadrosuyla geliştirmiş olduğu yeni nesil çatı sistemleri uygulamaktadır.

Bu yeni dönemde izoçatı mineral yün yalıtım sistemi evlerimizin ve iş yerlerimizin koruyucu şemsiyesi durumundaki çatıların yangına dayanıklılık konusunda hassas çözümler üretmektedir. Evlerimizin ve iş yerlerimizin nefes alabilir pozisyonda uygulanarak binaların ve işyeri niteliğindeki yapıların uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Megaron yeni nesil çatı sistem uygulamaları ısı yalıtımlı, çevreci, yanmaz türden, ses yalıtımlı, su yalıtımlı, nefes alabilir çatılar olarak uzun ömürlü ve sık tadilat gerektirmeyen işçilikler sergilendiğinden tercih edilebilir durumdadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık