DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Dünya Haritasından Gideceğiniz Yeri Seçin

20 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:35
474 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Seyahat etmek tatile çıkmak ne güzel bir heyecandır. Yeni ufuklara doğru atar kalpler.

Avrupa Turları çok çeşitli destinasyonlar sunar. Ama ilk kez yurt dışı tercih ediyor iseniz Orta Avrupa turu olarak Budapeşte, Viyana, Prag ilk tanışma için çok güzel anılar sunmaya hazırdır. Siz hangisi daha güzeldi diye tartışırken seyahat son bulmuştur. Bu güzel rüyadan uyanmak gibi bitmesin dedirtecektir size.

Girne Otelleri Kıbrıs’ın baş şehri Girne’de tüm gezilecek yerlere yürüme mesafesinde veya araç ile en fazla 10 dakikalık mesafededir. Yat limanının gündüz ve gece halini teneffüs etmek için çok uygun bir bölgededirler. Gündüz denize girerken, geceleri casinoda şansınızı deneyebilirsiniz.

Amsterdam turları kanallar şehrini merak ediyorsanız bu turtam sizin için. Bu şehir bisikletli insanlar sanki bu şehri istila etmiş dedirtecek kadar çok bisiklete sahiptir. Siz bisikleti kiralarsınız ve gideceğiniz yere ulaştığınızda mevcut bisiklet parkına teslim edersiniz.

Çok güzel şekilde uygulanan sistem ile kanallar şehri doyasıya gezilebilir. www.startatil.com bu alanda hizmetlerini sürdüren online bir platformdur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık