DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Duvarı Çürüten Sızıntılar

11 Şubat 2015 Ekleme Saati: 13:54
626 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Su tesisatlarında kullanılan boruların üretildiği malzemelerin kalitesine bağlı olarak karşımıza çıkan sıkıntılar bizleri zor durumda bırakmaktadır.
Önceki yıllarda kullanılan metal su boruları suyun etkisiyle oluşan aşınma ve korozyondan dolayı yıpranmakta en zayıf noktalarından da suyun dışarı çıkması sonucu evlerin veya iş yerlerinin duvarları içine sızıntı oluşturarak duvarın belirli bir zaman sonra çürümesine zarar görmesine sebep olmaktadır. Su kaçağı artık günümüzde kullanılan plastik yapılı su boruları sayesinde paslanma sorunu ortadan kaldırılarak önlenmiş durumdadır.
Uzman Tesisat firması www.uzmanlartesisat.com sitesindeki faaliyetleri ile su tesisatını yeni montajını yaptırmak veya ortaya çıkan su sızıntısı sıkıntısı olanlara günün her saati uzman usta kadrosuyla hizmet vermektedir. Bu tür kaçaklar ve sızıntılar zamanında bilen kişiler tarafından müdahale edilmezse genellikle duvar içlerinden ve zemine döşenmiş olduklarından hemen tespit edilememekte tespit edildiklerinde de duvara işlemiş olabileceğinden sıkıntılı durumlar ortaya çıkmaktadır.
Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için belirli aralıklarla internet ortamından da ulaşıp hizmet alabileceğimiz su tesisatında uzman firmalara kontrol ettirmemiz yerinde bir hareket olacaktır. Ayrıca kullanma suyu hattımızda ve su giderlerinde oluşabilecek tıkanıklık açma işini de günün her saati ulaşarak onarımını yaptırabilir her türlü tesisat hizmetini alabiliriz. Tesisat bir evin veya iş yerinin damarları konumundadır zamanla yıpranıp tıkanma ve sızıntı ve hatta kaçaklar oluşabileceği için uzman ellere zamanında müdahaleler yaptırarak bakımlı tutmalıyız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık