DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Eski Binalarınızı Verin Onlar Yenilesin

4 Şubat 2015 Ekleme Saati: 15:37
351 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnşaat sektörü son derece önemli bir hizmet haline gelmiştir. Günümüzün değişen anlayışına ve ihtiyaçlarına göre yapılan yapılar artık bir zorunluluk olarak gözükmektedir. Çeşitli firmalar bu alanda boy gösterirken temel amaç hizmette güven ve sağlamlıktır.

1977 yılında Veli Keten tarafından kurulmuş olan Keten İnşaat İstanbul’un farklı ilçelerinde birçok konut projesine imza atarak inşaat sektöründe hızlı bir şekilde genişleyerek büyümektedir.

Kurulduğu ilk dönemlerde İstanbul’un farklı bölgelerinde çalışmalara başlayan ancak son dönemlerde çoğunlukla Kadıköy’de çalışmalarına devam eden Keten İnşaat, bir yandan da tarihi ve kültürel zenginliği açısından İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda semtin dokusunu değiştirmeyecek yapılar inşa etmektedir.

Yılların getirdiği deneyim ve uzmanlıkla örnek projeler geliştirmiş ve müşterilerine sağladığı güvenden aldığı güç sayesinde zamanla büyümüş ve inşaat sektöründe önemli bir marka haline gelmiştir. Keten İnşaat butik inşaat anlayışı çerçevesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre yapılar inşa ederek üstün kaliteli lüks konutlar ile binalara ve semtlere değer katmıştır. Projeleri gerçekleştirirken güven yaratan, şeffaf, sorumlu ve adaletli ilkelerine bağlı bir yaklaşımı benimsemiştir.

Türkiye’deki yaşam kalitesini yükseltmek, projelerinde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak, deprem yönetmeliğine, ülke mimarisine, ilgili teknik şartnamelerine uygun güvenli yaşam alanları yaratmak, gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası alanlar yaratmak Keten İnşaat’ın temel amaçlarından bazılarıdır. keteninsaat.com.tr sitesinde online olarak da hizmet vermektedir.

Keten İnşaat firmasının facebook adresi için www.facebook.com/keteninsaatt adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık