DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Enafspora Tebrik İkramı

11 Şubat 2015 Ekleme Saati: 21:04
1.272 kez görüntülendi

Enafspora Tebrik İkramı

Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından, şampiyon olarak ligi tamamlayıp, Süper gruba yükselen Esnafspor yönetimine ve sporcularına tebrik yemeği tertip edildi.

Adana sofrasında verilen yemeğe, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy, vekili Mustafa Aşıroğlu, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Esnafspor Kulüp Başkanı Ali Küpeli ve yönetimi ile futbolcular katıldılar.

Karapınar’da futbola ve spora önem verdiklerini söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Gençlerimizi kahve köşelerinden alıp, spor sahalarına toplayabilmek için spor faaliyetlerine özellikle ağırlık veriyoruz. Bu sezonda gösterdikleri üstün gayret göstererek 14 yıl sonra tekrar süper gruba yükselen Esnafspor takımımızı, başkanından sporcusuna kadar tebrik ediyoruz. Aynı başarıyı diğer kulüplerden de bekliyoruz” dedi.

Esnafspor kulübü adına konuşmayı ise Başkan Ali Küpeli yaptı. Misafirlere hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Küpeli,”2014/2015 futbol sezonunda takımımıza destek veren, Başta Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve yardımcısı Emre Özsoy’a, Belediye Meclis üyelşerine, Ak parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan’a, Kurum kuruluş başkanlarına teşekkür ederim. Taraftarımıza, basın mensuplarımıza ve aklımıza gelemeyen ama futbola gönül ve destek veren tüm kardeşlerimize, özellikle sezon boyunca azimle çalışarak alnımızı ak eden sporcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ve bize bu mutluluğu nasip eden Allah’a Hamd ediyorum” dedi.esnafspora yemek 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık