DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Ev Tekstil Ürünlerinde İpek Yorgan Ve Yastık Ayrıcalığı

19 Şubat 2015 Ekleme Saati: 10:50
804 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ev tekstil ürünleri hem evimizin dekorasyonunda görsel bir anlam yükler hem de sağlıklı ve anti bakteriyel ürünlerle ayrıcalıklı, sorunsuz ve sağlıklı yaşamamızı sağlar.

İpekshop’un % 40,2 ye varan indirimlerle Laila mikro silk bebek yorganları, pamuk kumaştan kışlık ipek bebek yorganları, bambu kumaşlı bebek yorganları, laila ipek şilte, tek kişilik, çift kişilik pamuk kışlık yorgan ve battal boy yorgan, yine çift ve tek kişilik bambu kumaştan yorgan çeşitleri ile ipek yorgan yurt içi, yurt dışı siparişleri rakip tanımamaktadır.

Konforlu ürünlerden ipek yastık çeşitleri de büyük ilgi görmektedir. % 13.4 e varan indirimli fiyatlarla; Laila bambu bebek yastıkları, Laila ipek bebek yastıkları ile pamuk kumaş orta boy yastık, bambu kumaş yüksek yastık çeşitleri ile de büyük ilgi görmektedir.

İpekshop firmasının internet adresi olan ipek shop sitesi kaliteden ödün vermeyen, ısıtan fakat terletmeyen, anti bakteriyel ve antialerjik ürünlerini ücretsiz ve hızlı kargo ile hatta koşulsuz 14 gün içinde geri iade imkânı sağlayan güvenilir bir sitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık