DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Ev Ve İş Yeri Dekorunda Taş Kullanımı

20 Şubat 2015 Ekleme Saati: 17:59
587 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ev ve iş yerleri dekor edilirken iç ve dış mekânlarda farklılık yaratmak için her geçen gün yeni yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Bir yerin dekor edilmesi o kadar kolay değildir. Kişinin zevk ve ihtiyaçlarına cevap vermesi gerekir. En önemlisi de göz zevkine hitap eden bir dekorun yapılması gerekir.

Dekor işlerinde son zamanlarda en çok kullanılan yöntemlerden biriside doğal taşlardır. Bu doğal taşları iç ve dış mekânlarda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Doğal taş kaplama ile ev ve iş yerlerine farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Doğal taşlar uzun ömürlü taşlardır bu nedenle daha çok tercih edilirler.

Patlatma doğal taşlarda farklı renk seçenekleriyle iç ve dış mekânlarda kullanılabilmektedir. Patlatma taş fiyatları ürünün özelliğine ve cinsine göre değişmektedir. Doğal taşlar paket halinde satıldığı gibi doğal taş fiyatları taşın cinsine göre değişmektedir.

Dekorasyon işi son zamanlarda gelişmektedir. Dogaldekor.com web sitesinde gördüğüm kadarıyla birbirinden farklı renkte ve cinste doğal taşlar bulunmaktadır. Sadelik ve farklılık açısından bu taşlar dekorasyonda kullanılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık