DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Final Otomotiv

5 Şubat 2015 Ekleme Saati: 14:28
579 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araba bir tutkudur ve bunu yalnızca yaşayanlar anlayabilir. Arabanın iç ve dış aksesuarlarının önemi kadar arabanın temiz olması da o kadar önemlidir. Araba yıkama yerleri, bu temizliği araç sahiplerinin elinden alarak araç sahiplerine temizlik hizmeti sunmaktadırlar.

Bu hizmeti kimileri normal seviyede yaparken kimileri profesyonel anlamda hizmet sunmaktadırlar. Bu hizmeti en iyi şekilde veren Final Otomotiv araç temizlik hizmeti vermektedir.

Sitesi de mevcut olan Final Otomotiv müşterileri için tüm bilgilerini http://www.finalotomotiv.com.tr/ adresinde bizler için paylaşmış. Araç içi detaylı temizlik, pasta cila, boya koruma, yüzeysel çizik temizleme, teflon kaplama, motor temizliği ve koruma, klima dezenfekte gibi tüm hizmetleri bizler için oldukça uygun tutmuş ve sadece bu hizmetler için 249 TL ücret belirlemiş.

Ayrıca Final Otomotiv Amerikan cam filmi hizmeti de sunarken bu hizmetin karşılığı da sadece 99 TL olarak belirlenmiş. İstanbul Bahçelievler de olan final otomotivin şimdiye kadar 100 binin üzerinde araca hizmet verdiği bilinmektedir. Profesyonel ekibi ile araçlarımıza gereken incelikte yaklaşarak onların zarar görmeyeceği şekilde en yeni ürünlerle bu hizmeti sunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık