DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Hammadde Aramaya Son!

18 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:22
437 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kimyasal maddeler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Gıda sektöründen kozmetiğe, tekstilden gübreye ilaç sanayine kadar birçok alanda kimyasal hammaddeler kullanılmaktadır. Kimya Borsası firması kimyasal hammadde alanında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Web sitesi www.kimyaborsasi.com.tr ‘dir.

Çok çeşit vardır ve kimyasal madde için başka bir alternatife gerek duyulmamaktadır. Piyasadaki birçok tanınmış firma müşterisidir. Birçok tedarikçi şirketten kimyasal madde tedarik etmektedir. Aseton kozmetik gıda çevre gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Bu firmada uygun fiyata satılmaktadır. Rus kaynaklıdır. Ürün bilgisi ve fiyatı sitede mevcuttur. Askorbik asit firma stoklarında mevcuttur ve Çin’den ithal edilmektedir. Gıda sektöründe çok kullanılmaktadır. Sağlık sektöründe de kullanılmaktadır.

Benzil alkol 210 kg ambalajda satılmaktadır. Parfüm yapımında kullanılmaktadır. Boya yapımı, mürekkep ve sağlık alanında kullanılmaktadır. Firma gerekli talepleri karşılayacak stoklara sahiptir. Kredi kartına taksit yaparak müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Ayrıca firmanın sitesinde kimyasal maddeler sınıflandırılmıştır ve hepsiyle ilgili detaylı bilgi vardır. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak için stoklarını sürekli yenilemektedir. Uzun yılların tecrübesiyle müşterilerinin istediği kimyasal maddeler konusunda tecrübelidir. İletişim bilgileri mevcuttur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık