DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kapı Dedektörü

25 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:29
538 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kapı dedektörü Fabrikalar, madenler, bankalar, özellikle adliye girişleri, alışveriş merkezleri girişleri, havaalanı gibi birçok yerde kullanılmaktadır, her geçen gün bu dedektörlere sıkça rastlamaktayız

Çalışma prensipleri geçiş yapan kişi üzerinde bulunan metal objelerin, tespit edilmesi için tasarlanmıştır. Değişik sen sörler ve elektronik devreler ile tasarlanmış bu sistem metal tespit ettiğinde alarm veya farklı ses tonlarıyla ve görüntülü olarak, görevli yi uyarmaktadır. Kızıl ötesi ve radyo frekanslarını kullanan Kapı dedektörü, yapılan ayarlamalara göre uyarı verir. Dedektörler belli ölçü standartlarında üretildiğinden çok geniş alanları kontrol etme aşamasında, yana yana konularak kullanılabilirler. Üretim aşamasında çok hassas ayarlama yapıldığından, metal para, çakmak, anahtar gibi küçük objeler de yüksek algılama yeteneği sayesinde çok iyi sonuç vermektedir. Özellikleri açısından birçok farklı markaların kendilerine has ürettikleri modellerde, detaylar çok bulunmaktadır genel anlamda baktığımızda ortak özellik olarak görebileceğimiz ayrıntılar şu şekilde dir. İnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme. Sesli, ışıklı uyarı verebilme.  Kendi kendini test edebilme özelliği, Mikro-işlemci kontrolü sayesinde 0 ölü nokta. 6-12-18 ayarlanabilir tarama bölgesi ve her bölge için farklı hassasiyet belirleyebilme. Alarm süresi ve alarm ses seviyesi ayarlanabilir. Çoklu tarama. Hamile bayanlara, kalp pillerine, manyetik kartlara, kesinlikle zarar vermeme özelliği.
Kapı dedektörleri ihtiyacı aşamasında çok iyi bir araştırma yaparak , kendinize uygun en donanımlı ve ihtiyaca cevap verebilecek bir seçim yapmanızı tavsiye ederim.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık