DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Karapınar Milletvekili Aday Adayı Resmi başvurusunu Yaptı

20 Şubat 2015 Ekleme Saati: 02:09
2.624 kez görüntülendi

Karapınar Milletvekili Aday Adayı Resmi başvurusunu Yaptı

Ak Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Feramuz Ertan, 18 Şubat 2015 tarihinde Ak parti Konya İl Başkanlığına resmi olarak müracaatını yaptı.

Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat binasında yaptığı Toplantıda Karapınar’lı Basın mensuplarına basın açıklaması yapan Feramuz Ertan, “Amacımız, ülkemize en güzel şekilde hizmet etmektir. Konya, son yıllarda tarımın merkezi olan Karapınar’a yoğunlaştı. İlçemizde enerji, tarım ve hayvancılıkta son yılların zirvesini yaşıyor. Bu değerlerimize sahip çıkılması gerekir” dedi.

Toplantı, Ak Parti Karapınar İlçe teşkilat binasında yapıldı. Toplantıya, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Dudu Sağlamer, Ak Parti karapınar İlçe teşkilatı Basın sözcüsü Tuba Cesur, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Karapınar Belediye başkan yardımcısı Emre Özsoy ve basın mensuplarından, DHA Muhabiri ve Okuyucunun Sesi Gazetesi sorumlusu Mehmet Okuyucu, Bizim Memleket Gazetesi sahibi Hikmet Peker, Garbiyar.com paylaşım site sahibi Mustafa sapmaz, Kar FM yönetim kurulu başkanı Şenol Ergüler katıldılar.

İlçemizden Milletvekili aday adaylığı için resmi olarak başvurusunu yapan tek aday olan Feramuz Ertan’a teşkilat olarak her türlü desteği vereceklerini söyleyen Ak Parti Karapınar İlçe teşkilat Başkanı Nadi Tartan, “Feramuz bey, resmi olarak il teşkilatımıza başvurusunu yapmıştır. Yıllardır Milletvekili özlemi çeken Karapınar halkının da teveccühü ile aday adayımıza her türlü desteği tam olarak vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Adayımızın yanındayız” dedi.

Basın mensuplarının ve partililerin soru cevap yöntemi ile sohbet ortamında geçen toplantı, başarı ve iyi dilek temennileri ile kapandı.ak parti konya milletvekili adayı feramuz ertan 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. istanbul dedi ki:

    Feramuz beyin bıyografısını paylasırsanız sevınırız sayın admın?

Yukarı Çık