DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Keten İnşaat Projeleri

2 Şubat 2015 Ekleme Saati: 12:13
539 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ülkemiz başarılı inşaat projeleriyle sektörel bazda güçlü bir ivme kazanmıştır. Aynı zamanda ekonomik gelişmeye de olumlu katkılar sağlanmaktadır. İnşaat sektöründe yer alan ve birçok başarılı projeye imza atan firmalardan biri de Keten İnşaat’tır.

Keten İnşaat 38 yıllık bir iş deneyimine sahip olup 23 şantiye ve 400 personel istihdamına sahiptir. İnşaat projelerinde kaliteli malzemeler kullanıldığı gibi deprem mevzuatına uygun bir şekilde projeler yürütülmektedir.

Keten İnşaat aynı zamanda projelendirmede semtin genel mimari doku yapısını da dikkate alarak, genel görünümle oluşacak çevresel ahenge dikkat etmektedir. İç mimari ise projelerde önemli bir yer kaplar. Firmanın inşaat projelerindeki iç mimari hizmetleri ücretsiz verilmektedir. Deprem yönetmeliğine uygun yapılan projelerde 3 yıla kadar da müşterilerine garanti sunulmaktadır. Ayrıca kentsel dönüşümde de faaliyet göstermekte olup bina yenilenme çabalarında rol almaktadır.

Keten İnşaat birçok tamamlanmış projesinin yanında devam etmekte olan çalışmaları da bulunmaktadır. Keten Erenköy örneğindeki gibi geleceğe dair proje planları da sürmektedir. Ayrıca ferforjeden asansörlere kadar değişik alanlarda çalışmaları söz konusudur. keteninsaat.com.tr örnek işlerini ve diğer hizmet anlayışlarını bu online alanda sergilemektedir.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık