DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Kimya’da Güvenilir Marka

20 Şubat 2015 Ekleme Saati: 10:41
433 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren ve her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaç edinen Kimya Borsası, benimsediği dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile piyasadaki yerini sağlamlaştırmış bir kuruluştur. Kimya sektöründe meydana gelen her yeniliği bire bir takip eden ve bunu hizmetlerine en doğru şekilde yansıtan firma, tüm hizmetlerinde aynı başarıyı yakalamıştır.

Beyaz ve kristal bir halde bulunan çinko klorür, suda çok kolay çözünebilen kırılgan bir maddedir. Dünya’da kullanımı en yaygın olan maddeler arasında yer alan çinko klorür ilaç, lastik, sağlık, tekstil, kimya ve pil gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Türkiye’de geniş bir rezerve sahip olan boraks, oldukça güçlü doğal bir dezenfektan maddedir. Kimya, temizlik, cam ve tarım gibi sektörlerde bu madde sıklıkla kullanılmaktadır.

Uçucu ve beyaz bir renge sahip olan potasyum hidroksit, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Rutubetle beraber yavaş eriyen katı bir maddedir. Kâğıt, deterjan, ilaç ve tarım gibi kullanım alanına sahiptir. İlk hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak olan kuruluş ve ürünleri ile ilgili detaylı tüm bilgiler www.kimyaborsasi.com.tr adresinde mevcuttur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık