DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kimyasal Hammaddede En İyisi

21 Şubat 2015 Ekleme Saati: 14:59
357 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Uzun zamandır kimya sektöründe hizmet sunan Kimya Borsası, sağladığı kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile her satışta aynı memnuniyeti yakalamayı başarmış oldukça başarılı bir firmadır. Web sitesi www.kimyaborsasi.com.tr olan firmanın ilk amacı müşterilerin ihtiyaçlarına doğru cevabı verebilmek olan firma, uluslararası standartlara uygun bir hizmet sunmaktadır. Firmanın satışını yapmış olduğu bazı maddeler şunlardır;

Potasyum nitrat, sıcak suda daha fazla çözünen, beyaz renkte bulunan bir maddedir. Zehirli bir kimyasal değildir ve alkolün içerinde çözülmez. Kullanım alanları içerisinde cam ve seramik başta gelmektedir.

Potasyum sorbat; kokusuz bir maddedir. İnsan sağlığına her hangi bir olumsuz etkisi yoktur, bu sebeple kimyasal gıdalarda kullanılmasına izin verilmiştir. Kullanım alanları gıda, plastik, lastik-kauçuk ve kaplamadan meydana gelmektedir.

Borik asit, beyaz kristal şeklinde olan kokusuz ve tatsız bir maddedir. Sıcak suda daha fazla çözünür. Değeri her geçen gün biraz daha artan oldukça önemli bir kimyasaldır. Kozmetik, koku, ilaç, tarım, hijyen ve daha birçok sektör kullanım alanları içerisinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık