DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Masaj Koltukları Cellıni’den Alınır

20 Şubat 2015 Ekleme Saati: 17:56
443 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Masaj koltukları, masa başında çalışan ve doğal olarak gününün büyük bir bölümünü oturarak geçiren kişilerde ortaya çıkabilecek bel ağrıları ve benzeri sorunların ortadan kaldırılması için üretilmiş rahatlatma teknolojisidir. Masaj koltuklarında güvenlilik, kaliteli olması gibi unsurlar ilk sırada dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Yapılan kamusal araştırmalar neticesinde Cellini marka masaj koltukları Türkiye’nin önde gelen ünlü isimleri tarafından da kullanılmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Cellini, 54 adet modeli ve 12 farklı renk seçeneğiyle karşınıza çıkmaktadır.

1996 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Cellini birbirinden farklı modelleri ve fonksiyonları ile karşınızda bulunmaktadır. Masaj koltuğu alanında kendisini ispatlamış olan Cellini, ürettiği kaliteli modelleriyle toplumun her kesimine ulaşabilmeyi başarabilmiştir. Lüx, Delüx ve standart olarak değişik tiplerde üretilen masaj yatakları size uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Ayrıca size perakende olduğu gibi toptan satışların da sunulduğu masaj koltuklarını da sipariş vermeniz mümkündür. Sizlere spa tedavisi etkisinde masaj olanağı sunan termal masaj yatakları masajkoltugu.com adresinde sizleri beklemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık