DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Motor Yacht

6 Şubat 2015 Ekleme Saati: 15:32
422 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Eğer deniz,eğlence,nefis yemekler ve sorunsuz bir tatil istiyorsanız size tavsiyemiz motor yacht. Barbaros Yacht sitesinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bodrum’a daha önce gittiyseniz veya duyduklarınız hoşunuza gittiyse bir de Yunan adalarını gezmeyi düşünmelisiniz. Tıpkı Bodrum’daki gibi taptaze balıkların lokantalarda sunulduğu, Yunan müziği ve muhteşem içeceklerle akşamlarıda çok eğlenleceli adalardır. Bu adalardan bazıları Midilli,Sakızi,Sisam,Kos ve Simi adalarıdır.

Tarihte korsanların saklanma bölgeleri olan bu adalarda herkesten uzakta muhteşem bir tatil yaşayabilirsiniz. Büyükşehirden uzakta sessiz sakin tarihi yapıların çevresinde denize girip aileniz veya arkadaşlarınla muhteşem bir tatil yaşayabilirsiniz. Pek çok filozofa da evsahipliği yapan bu adalar pek çok sanatçıya da ilam kaynağı olmuştur. Doğa güzelliği adeta çiçek bahçelerini andırır. Ada içlerine doğru gittiğinizde otantik evler sizi karşılayacaktır. Yunan adalarının eskiden korsanların sığınakları olmasının sebebi oldukça sakin suları olması ve insanı adeta büyüleyen doğa güzellikleridir. Zaman içinde şövalyelere ev sahipliği yapan adalarda manastırlarda bulunmaktadır. Sakince ibadet edilen bu manastırların kalıntıları günümüze dek ulaşmıştır. Oldukça iyi korunan bu tarihi eseleri gezebilirsiniz. Bu adalardaki plajlarda size kendilerini hayran bırakacaklardır. Özellikle Lindos plajı dünyaca ünlüdür. İncecik kumları ve muhteşem kıyısı ile ve denizi ile tatil keyfinize keyif katacaktır. Çarşılarında alışveriş yapıp ızgara lokantalarında yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Sizi bekleyen bütün bu güzelliklere motor yacht ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yat kiralama sizin için sorunsuz bir tatil seçeneğidir. Beton binalardan,gürültüden,itiş kakıştan uzaklaşıp sakince dinlenebileceğiniz,istediğinizde size mükemmel eğlenceler sunan bu adalar sizi bekliyor. Alışılagelmiş rotalardan sıkıldıysanız sizi Yunan adalarına bekleriz. (Ayrıntılı bilgi için: www.barbarosyachting.com/motor-yachts.html)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık