DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Ofisiniz İçin Gerekli Olan Her Şey

23 Şubat 2015 Ekleme Saati: 12:22
478 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özel sektörün geliştiği bu günlerde yeni yeni iş alanları ve iş yerleri de ortaya çıkmaktadır. Bunların başında onlarca hukuk fakültesinin açılması ve avukatlığa geçişin sınavsız olması sebebiyle sayısı artan avukatlar gelir.

Kurum avukatları mevcut olsa da serbest avukatlık yapan avukatların sayısı açık arayla fazladır. Avukat, mali müşavir gibi kendi bürosundan işini yürüten meslek grupları için ofis malzemeleri küçük gibi görünse de oldukça önemlidir.

Ofiseteslim.com, bir ofis için gerekli olan tüm araç ve gereçlerin satışının yapıldığı bir internet sitesidir. Sitede ürün çeşitlerine göre yapılan kategorilerin yanında en yeniler, çok satanlar, en ucuz ürünler gibi kategoriler de bulunmaktadır.

Bu da site içerisinde gezinmeyi kolaylaştırmaktadır. Firma fotokopi kâğıdı, kalem, dosya, kartuş, delgeç gibi hemen akla gelebilecek ürünlerin yanında bir ofis için gerekli olan her türlü ürünün satışını yapmaktadır.

Prestij kalemler kategorisinde scrikss kalem, kaweco kalem ve cross kalem bulunmaktadır. Bu şekilde temel araçlar yanında telefon, temizlik malzemeleri ve gıda ürünleri de satılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık