DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Online Bir Şekilde Kimyasal Hammadde Satın Almak Artık Mümkün

18 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:23
448 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kimya borsası firmasının sadece Türkiye değil, dünyanın dört bir köşesinde hammadde temin etmek isteyenler için hazırlamış olduğu sitesinden, artık sizlerde sorunsuz ve garantili bir biçimde alışveriş yapmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu konuda öncü ve sürekli en elit hizmeti sunmaya çalıştıkları garantisini de vermek isteriz.

Mono etilen glikol almak gibi bir ihtiyacınız söz konusu ise hemen burada bulabilir ve dilediğiniz miktarda bir sipariş verebilirsiniz.

İndirimli fiyatlar ile satın alma fırsatını bulabileceğiniz diğer bir hammadde olan amonyum klorür içinde günün herhangi bir zaman diliminde siparişlerinizi telefon yolu ile verebileceğinizin altını çizelim.

Alanında rakiplerinin bir adım önünde yer almayı her zaman başaran Kimya Borsası firmasının www.kimyaborsasi.com.tr portalı sodyum klorat alımlarınızı da hizmetini esirgememektedir. Çok özel ödeme avantajlarının yanı sıra, dilerseniz anlaşmalı bankaların kredi kartlarına 5 ay taksitle bütçenizi zorlamadan bir ödeme yapabileceğinizi de sizlere belirtelim. Bütün bunlar için sizleri de hemen iletişime geçmeye davet ediyor ve kazançlı alışverişler diliyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık