DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Parmak İzi Okuma

16 Şubat 2015 Ekleme Saati: 20:00
505 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Parmak izi okuma sistemi günümüzde aktif olarak birçok firma tarafından tercih edilen sistemlerdir. Parmak izi okuma sistemi sayesinde personellerinizin giriş çıkışlarını takip edebilirsiniz. Personellerinizi parmak izi okuma cihazına menü ve tuş takımı ile kayıdını gerçekleştirip programda bilgilerini girdiğinizde kişilerin giriş çıkışlarını raporlayabilirsiniz.

Parmak izi okuma cihazı tek başına bir anlam ifade etmemektedir. Sadece kapı ve turnike açtırabilmekte olup kontrol için programa ihtiyaç duyulmaktadır. Parmak izi okuma cihazı sayesinde istediğiniz bölgeleri yetki olarak kısıtlayabilirsiniz. Parmak izi okuma cihazlarına bir personelin 10 parmağıda tanıtılabilmektedir. Dolayısıyla okumama gibi bir durum söz konusu olamaz. Personellerinizin işe girişte ve çıkışta okuttukları parmak izi girişlerini mysql alt yapılı programımız ile raporlama altına alabilirsiniz.

Parmak izi okuma cihazları tüm yazılımlarımız ile entegreli çalışmaktadır. Entegreli olan programlarımız ; Üye takip , pdks ( personel devam kontrol sistemi programı ) , yemekhane, tuvalet takip , access kontrol ‘ dür. Bu programların amaçları hepsi farklı olmakla birlikte çalışma mantığı aynıdır. Parmak izi okuma cihazları teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Kayıt kapasitesi, kullanıcı kayıt kapasitesi , okuma seçeneği gibi birçok duruma göre değişmektedir.

Parmak izi cihazları şube ve merkez mantığında çalışmakta olup bu mantığı kısaca açıklamak gerekirse şubelerinize cihazların montajı sağlanıp internet aracılığı ile merkez üzerinden kontrolü sağlanabilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık