DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Personel takibi için gerekli olan bir cihazdır.

25 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:34
389 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Firmalar çalışan personelin giriş çıkışlarının takibi için parmak okuma cihazlarını kullanmaktadır. Personel takip sistemi çalışma saatlerinin belirlenmesi ve bu sayede personelin maaşının hesaplanması için oldukça yaygın kullanılmaktadır. Personel mesai başlarken cihaza parmak okuyarak giriş saatini kayıt altına aldırır. Personel takip sistemi fiyatları daha sonra mesai bitiminde çıkış yaparken aynı işlemi tekrar uygular. Bu şekilde işe gelmeyen ya da mesai saatinden daha fazla çalışan personel takip edilmiş olur. Firmalar artık bu sistemi kullanarak personeli takip edebilmektedir. Oldukça fazla alanda ve firmada bu uygulama kullanılmaktadır.

Personel takip sistemi için parmak okuyucu ya da yüz tanıma cihazları kullanılabilmektedir. Bu cihazlar bilgisayara bağlanarak takip etme işlemi yapılır. Bu nedenle alınacak olan ürünün bu özelliğe uygun olması gerekmektedir. Personel takip sistemi fiyatı bilgisayara yüklenen bilgiler sayesinde personelin geç kalması, erken çıkması, fazla mesaiye kalması, senelik izinler, avans ve kesintiler daha hızlı ve doğru şekilde hesaplanacaktır. Yanlış hesaplama riski de bu şekilde ortadan kaldırılmış olacaktır.

Personel takip sistemi personel, personellerin çalıştığı departmanlara göre ve tüm personel baz alınarak belirlenen tarih aralığında çıktı alınır. Cihazların mail atma özellikleri sayesinde belirlenen tarih aralığında çıkan raporlar bilgisayarınıza gönderilir. Böylece bir daha cihazı kullanmanıza gerek kalmadan rahatlıkla bilgileri temin etmiş olursunuz. Hata yapmadan her personelin hak ettiği ücreti alması açısından oldukça verimli çalışan bir sistemdir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık