DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Personel Takip Sistemi

25 Şubat 2015 Ekleme Saati: 11:33
497 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Personel takip sistemi ile işverenler personelin iş yerine giriş ve çıkışlarını, vardiya düzenini rahatlıkla takip edebilmekte ve ay sonunda maaş hesaplamaları, avans, ek mesai gibi düzenlemeleri doğru bilgiler ışığında maaş bordrosuna yansıtabilmektedirler.

Personel takip sistemi araçları

Personel takip sistemi, şifreleme, manyetik kartlar, parmak izi okuyucuları ve yüz tarama sistemleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu sistemlerden şifreleme sistemi şifrenin başkası tarafından öğrenilmesi ya da personelin şifreyi unutması sebebiyle olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Aynı şekilde kart okuma sistemlerinde de kartın çalınması, kopyalanması ya da zamanla deformasyona uğraması gibi sebeplerle kullanım açısından fazla güven vermemektedir. İki sistem içinde geçerli olan başkasının yerine şifre girme ya da kart basma durumlarının olabileceği varsayımı ile birçok şirket bu uygulamaların yerine çok daha güvenli olan parmak izi okuma ve yüz tarama sistemlerini kullanmaktadır.

Personel takip sistemi nasıl çalışır?

PDKS yazılım programı sayesinde oldukça güvenli ve işlevsel bir şekilde personel takip sistemi gerçekleştirilmektedir. Sistem sayısal veriler ışığında kodlama yapılması ve geçiş bilgilerinin hafızaya aktarım sonucunda işverene girilen verileri mail yolu ile iletebilmekte ve bilgisayar haberleşme programına sahip olmasından dolayı güvenlik ve arıza problemlerinin çözülmesinde kolaylık sağlamaktadır. Personel takip sistemi fiyatı aynı zamanda sistem istenirse bordro programına entegre edilerek bilgilerin personel dosyalarına işlenmesinde aktif rol oynayabilmektedir. Yazılım son derece güvenli ve net bilgiler içermektedir.

Personel takip sistemi fiyatları nı 0 850 811 80 00 nolu telefondan PERKOTEK’e ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık