DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

SATIŞLARINIZ YETERSİZSE ŞİKAYET ETMEYİN SEO HOCASI ÇÖZÜM BULSUN

5 Şubat 2015 Ekleme Saati: 17:30
548 kez görüntülendi

SATIŞLARINIZ YETERSİZSE ŞİKAYET ETMEYİN SEO HOCASI ÇÖZÜM BULSUN

E-ticaret siteleri için hele ki yeni açılan e-ticaret siteleri için ilk şikayet konusu satışların istenilen oranda olmamasıdır. Sitenin yayın hayatına başladığı andan itibaren sipariş alacağı düşüncesine kapılan site yöneticileri büyük bir hüsrana uğramaktadır. Nasıl ki bir mağazanın satışlarını sağlaması, yükseltmesi için reklam çalışmalarına ihtiyacı var ise e-ticaret sitelerinin de arama motorları tarafında daha nitelikli sıralamalara ihtiyacı vardır. Sıralamaların yükselmesi ise seo çalışmasını gerektirmektedir.

ŞİKAYET ETMEYİN, YATIRIM YAPIN

Satış odaklı sitelerin şikayet etmek yerine sitelerine doğru yatırım yapmaları oldukça önemlidir. Bir internet sitesine yapılan yatırım eğer ki kaliteli ve kalıcı bir çalışma ise uzun vadede sürekli olarak alt yapısının gelişmesini sağlar. Yapılan yatırımın doğru şekilde olduğuna kanaat getirmek içinse seo alanında uzman ekipler ile çalışması gerekmektedir. Seo hocası bugüne kadar sağladığı sektörel başarısı ile seo denilince akla gelen ilk firma olmayı başardı.

GERİ DÖNÜŞLER SİZİ MEMNUN EDECEK

Sürekli olarak şikayet ettiğiniz sitenizin sipariş alması için ziyaretçiye ihtiyaç duyulmaktadır. Seo çalışması ise sizlere sipariş alacağınız ürün kelimelerinde daha iyi bir sıralamaya çıkartarak hedef ziyaretçilerin siz bir şey yapmadan size ulaşmasını sağlayacaktır.

Seo çalışması seo hocası tarafından yapıldığı takdirde sitenizin arama motorlarındaki değeri artacak ve siteniz üzerinden aldığınız sipariş/kar yükselecektir. Bir internet sitesinin bir aylık yayın sürecini doldurmasının ardından muhakkak bir seo çalışmasına ihtiyacı bulunmaktadır. Aksi takdirde siparişlerinizden ettiğiniz şikayet durumu devam edebilir.

Seo çalışması için 14 kişilik uzman kadrosu ile hizmet veren seo hocası Kurumsal ve Bireysel internet siteleri için özel olarak oluşturduğu stratejiler ile istikrarlı bir büyüme sağlayacaktır. Artık şikâyet etmeyi bir kenara bırakarak, harekete geçme zamanı!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık