DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Seçim Sandığından Durmuş Üner ve Ekibi Çıktı

2 Şubat 2015 Ekleme Saati: 14:14
2.694 kez görüntülendi

Seçim Sandığından Durmuş Üner ve Ekibi Çıktı

Karapınar Ziraat Odası 2015 yılı genel Kurulu yapıldı. Ziraat Odası Toplantı salonunda yapılan Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. 01 Şubat 2015 tarihinde 43 delegeden 21 nin katılımı ile çoğunluğu sağlayamadığı için bir gün sonrasına alınan genel kurul, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Yardımcısı Emre Özsoy, sivil toplum örgüt başkanları, Ziraat Odası Delegelerinin katılımı ile 02 Şubat 2015 tarihinde Karapınar Ziraat Odası toplantı salonunda yapıldı.

Açılış Konuşmasını Ziraat Odası mevcut Başkanı Hikmet Bozaklı yaptı. Bozaklı icraatlarından bahsederken, genel kurulun saygı, sevgi ve hoş görü içerisinde yapılması temennisinde bulunarak, genel kurulun ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Genel Kurul için hayırlı olsun mesajı veren Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise Karapınar’ın son yıllarda Tarımda çok ilerlediğini ve birçok üründe Türkiye bazında derece yaptığımızı belirtti.

Seçim Başkanı Mehmet Emir ve yardımcıları Yasin Güngör ile Gökhan Korkmaz yönetiminde yapılan seçimde, mavi liste ile Durmuş Üner ve ekibi 25 oy alırken, Yeşil liste ile Şenol Mutlu ve ekibi 18 oy aldı.

Yeni Meclisin ilk icraatı ise yönetim kurulunu oluşturmak oldu. Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Ziraat Odası Yönetim Kurulu, Durmuş Üner, Metin Türkoğlu, Cafer Üngör, İsmail Demirel, Hasan Yurt, Şamil Yazgan ve Veysel Barutcu’dan oluştu. Yönetim kurulu görev dağılımının en kısa sürede belirlenerek bilgi verilmesi bekleniyor.

ziraat odası genel kurul 2015 (11) 700

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık