DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

SEO’NUN MOBİL HALİ

2 Şubat 2015 Ekleme Saati: 15:19
485 kez görüntülendi

SEO’NUN MOBİL HALİ

Seo hocası tarafından alınan bir duyum üzerine artık seo alanında hizmet veren seohocasi.com mobil telefonlar için özel olarak açılan Seo Hocası adresinden kullanıcılara daha etkin bir kullanım imkânı sunuyor.

Sadece mobil cihazlar üzerinden hizmet vermesi planlanan seohocasi.mobi kullanışlı tasarımı sayesinde seo hakkındaki tüm gelişmeleri de kolayca takip etmenizi sağlıyor. Mobil uyumlu tasarıma sahip olan sitelerin arama motorlarında avantaj sağlayarak “mobil uyumlu” etiketi alması seo açısından yapılması gereken bir faktör olduğunu kanıtladı.

seo

Mobil cihazlar üzerinden yapılan aramalarda mobil uyumlu etiketini almak için mobil uyumlu bir tasarıma, flash kullanımından tamamen arındırılmış bir yapıya ve site içi bağlantı linkleri arasında yeterli oranda boşluklar bırakılması gerekmektedir.

seo2

Yukarıda gördüğünüz gibi oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip. Ana sayfada alt bölümde ana sayfa butonu ve diğer seçenekler içinse sağ alt köşede gördüğünüz gibi farklı bir buton yer almaktadır. Peki, seohocasi.mobi sitesi üzerinden neler yapabilirsiniz

– Güncel seo yazılarını anlık olarak takip edebilirsiniz.
– Seo ile ilgili son gelişmelerden ilk sizin haberiniz olur.
Seo hocası hizmet ve paketlerine göz atabilirsiniz.
– Soru ve görüşleriniz için hızlı iletişime geçebilirsiniz.
– Slider alanında bulunan resme tıklayarak tek tıkla arama gerçekleştirebilirsiniz.
– Kısacası seohocasi.com üzerinden yapabileceğiniz tüm yetkilere bu sitede de sahipsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık