DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Su Tesisatını Ayarlama Vakti Gelince

10 Şubat 2015 Ekleme Saati: 14:59
668 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

1985 yılından bugüne dek hizmet veren Uzmanlar Tesisat-Mühendislik, yılların verdiği birikimle su sızıntısı tespit etme ve önleme, su kaçağı bulma ve önleme, su saatinin bakımı ve onarımı, su sayacının temizliği, merkezî sistemlerin kontrolü, bakımı ve tamiri, kalorifer peteklerinin bakımı ve onarımı gibi su tesisatı üzerine hizmet vermektedir.

Haftanın 7 günü boyunca işinde deneyim sahibi yetkililerle sabah 8 akşam 8 arası çalışan Uzmanlar Tesisat, müşterilerine en hızlı hizmet anlayışıyla Yerden Isıtma Tesisat Temizliği çalışmalarını özverili olarak sürdürmektedir. Tesisatçılığa ulaşılabilmesi için gerekli irtibat numarası 0 212 446 00 55 ya da 0535 338 12 53 numaralı telefon adresleridir.

İlk olarak İstanbul’da Tuzla ilçesinde şubesini açan iş sektörü, çalışmalarının takdir edilmesinden doğan verimle ve kazançla İstanbul’un yanı sıra Erzurum, Kocaeli illerinde de şubelerini açarak müşterileriyle buluşmuştur.

2004 yılından itibaren ise Uzmanlar Mühendislik ile işbirliği çatısı altında toplanarak verimine verim katma hedefinde olmaya devam etmiştir. İşletme, petek temizliği, tesisat temizliği alanlarında iddialıdır.

Uzmanlar tesisat http://www.uzmanlartesisat.com/ adresi ile petek temizliği alanında da online olarak hizmet vermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık