DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Televizyonunuz Artık Hep Yanınızda

15 Şubat 2015 Ekleme Saati: 14:49
463 kez görüntülendi

Televizyonunuz Artık Hep Yanınızda

Ülkemizde televizyon en çok kullanılan elektronik cihazların başında gelmektedir. Fakat artık bilgisayarlar ve mobil cihazlar üzerinden de televizyonun verdiği hizmetin aynısına hatta daha fazlasına ulaşmak mümkündür. Çünkü bu anlamda hizmet veren oldukça kaliteli televizyon izleme siteleri vardır. Bu sitelerin başında yer alan http://www.bedavacanlitvizle.org/ sitesi birçok yerli, yabancı ve ulusal kanalın yayınını ücretsiz olarak vermektedir. Örneğin sitede yer alan Show TV izle URL’sine tıklayarak o an Show TV’de yayınlanan programları canlı olarak izlemeniz mümkündür. Hatta girdiğiniz Show TV sayfasında o günün yayın akış listesi bile vardır.

Yani bir televizyondan beklediğinizden daha fazlasını bu sitede bulmanız mümkündür. Normalde bir televizyonda kanalları dolaşmak bile oldukça yorucuyken, sitede yer alan kategoriler sayesinde hangi kanalları izlemeniz gerektiğini kolayca bulabilirsiniz. Üstelik yayın akışlarına anında bakarak sıradaki programın ne olduğunu öğrenebilir ve buna göre izlemek istediğiniz kanalı bulabilirsiniz. Bu konuda site size beklentilerinizden fazlasını verecektir.

Sitede eğlenceli yarışma programlarını izleyeceğiniz kanallar, o anki gelişmeleri takip edeceğiniz haber kanalları ya da en sevdiğiniz dizinizi takip edebileceğiniz birçok ulusal, yerli ve yabancı kanal vardır. Örneğin Perşembe günleri akşam 22.00’da Kardeş Payı dizisini izlemek için sitede yer alan Star TV izle seçeneğine tıklayarak dizinizi izleyebilişiniz. Bu sayede nerede olursanız olun, dizinizi kaçırmazsınız. Bu açıdan siteden indirebileceğiniz mobil uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık