DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Turistik Dinlenmelerde İdeal Otel Seçeneği

6 Şubat 2015 Ekleme Saati: 13:56
377 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Turistik dinlenmeler sıkıcı şehir hayatından uzaklaşmanın en etkili çözümlerinden biridir. Kimi zaman bazı geçici meşgaleler edinilir, bazen kısa doğa gezintileri yapılsa da, şehirden uzak bir yerde dinlenmenin yerini hiçbir seçenek dolduramaz. Bunun için de iyi bir otele ihtiyacınız olacaktır.

Özellikle termal bölgelerindeki kaplıcalarda dinlenmek sağlık açısından yararlı olacaktır. Termal açısından ise Obam Oteli kaplıca suyu ve Spa hizmeti sunmaktadır. Siteye obamtermal.com linkinden ulaşılabilmektedir. Kaplıcalar ile gelen termal seçeneğini de içeren otelde, kampanyalar düzenlenerek fiyat indirimleri de yapılmaktadır.

Ayrıca üç taksit imkanı da söz konusudur. Yer olarak Sındırgı Simav Yolu, Hisaralan Mevki kaplıcaları olup Balıkesir sınırları içindedir. Muhafazakar oteller içinde de seçkin bir yere sahiptir.

Böylece İslami otel arayan kişiler için ideal bir seçenek olacaktır. Otelde birçok hizmet sunulmaktadır. Güzellik merkezi, termal yüzme havuzları, geleneksel Türk hamamı, termal jakuzi, buhar banyosu, sauna, masaj ve tuz odası ile sağlıklı bir termal dinlenme sunulmaktadır. Özellikle termal suyun vücut sağlığı açısından katkılarını vurgulamak da yarar olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık