DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ukash Kart Avantajları

21 Şubat 2015 Ekleme Saati: 10:33
677 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Alışveriş dünyası o kadar geniş bir yelpaze ile evlerimize kadar giriyor. Bu akımın başlama noktası ise internet. İnternet sayesinde ayağımıza gelmeyen şey kalmıyor. Herkes ihtiyacına ve bütçesine uygun bir ürünü internet üzerinde satış yapan firmalardan satın alma lüksüne artık sahip. Kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödeme seçenekleri ile satış yapan firmaları ve tüketicilerinin maddi verilerini koruyan tek sistem ise banka güvenlik sistemleri oluyor.

Ne kadar son teknoloji ile tasarlanan sistemler olsa da bir açık noktalarını keşfeden hackerlar da çıkıyor. Özellikle insanların iyi niyetlerini kullanan birçok kötü niyetli kişi kredi kartı bilgilerini bazen kişilerin isteğiyle bile elde edebiliyor. Sanal dünyanın en büyük acımasızlığı olan bu durum için kalıcı etkili bir çözüm ise ukash kart ile sağlanıyor. Ukash kart tek kullanımlık ve kişinin tamamen kontrolü altında olan bir kart oluyor. Asıl olarak kart sadece bir isim. Basılmış bir plastik kart formu bulunmuyor. Tamamen sanal olan ukash kart 19 haneden oluşan bir şifreden başka bir şey değil. Bu denli güvenli olmasının nedeni de aslında bu. Çalınma, kaybolma gibi bir riski asla yok. Kişi kendi isteği ile şifreyi kimseyle paylaşmadığı sürece hiçbir sorun oluşmuyor. Alışveriş esnasında ödeme sayfasında pin kodu girildiği anda işlem kısa sürede tamamlanıyor. Bu sayede bu sayfada doldurmak zorunda olduğunuz kişisel ve finans bilgileri kısmını atlayabiliyorsunuz. Bu sayfaya kaydetmediğiniz bilgiler sayesinde hiçbir kimse sizin özel bilgilerinize ulaşamıyor. Ukashsepeti.com sitesi ile Ukash kart sahibi olmak için yapılması gereken öncelikli olarak ukash kart sistemine kayıt olmak oluyor. Bu üyelik işleminde sizden sadece adınız ve soyadınız gibi bilgiler talep ediliyor. Yine maddi bir bilgi paylaşmak durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca maddi bilgi sorulmaması daha önce kredi kartı veya farklı bir ödeme yüzünden sorun yaşayan kişilerinde ukash kart edinebilmesine olanak sunuyor. Kart aidatı gibi ücretler kesinlikle ukash kartta bulunmuyor ki zaten ortada bir kartta yok. Şifre ile kredi kartından daha fazla işlem sağlayabilen bu sistem son zamanların en güvenilir ödeme aracı olarak kabul görüyor. Havale, eft, alışveriş ve nakit’e çevirme hepsini tek bir çatı altında gerçekleştiren bu kart üye bayiiler tarafından satılıyor. Satış aşamasında yüklenen bedelden ayrıca bir komisyon alınmıyor ancak, aynı kontör kartlarında olduğu gibi içinde 30 TL olan pin kodu için 35 TL ücret talep edilebiliyor. Bu da bayiinin hizmetinin bedeli olarak ödeniyor.

Bir yıl boyunca tek parça halinde kullanma imkanı sunan ukash kartı yurtdışında da kullanma imkanına erişebilirsiniz. Yurt dışına çıkarken yanınıza kredi kartı yerine ukash kart şifresi alarak maddi açıdan hem kendinizi hem de bütçenizi güvence altına alabilirsiniz. Sadece siz değil diğer yurt dışındaki veya yurt içindeki tüm yakınlarınıza ukash şifresi gönderebilir ücretsiz eft hizmeti ile eşdeğer bir hizmet alımı sağlayabilirsiniz. Aynı Türkiye üzerinde olduğu gibi şifre gönderdiğiniz kişide ister nakit’e çevirerek kullanabilir, dilerse de alışveriş yapabilir. Ukash kartın herhangi bir problem durumunda 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri desteğinin olması hizmet sağlayan firmanın son derece güvenilir olduğunun kanıtıdır. Sunulan hizmette hataya pek kolay kolay rastlanmasa da aklınıza takılan her soru ve sorunda çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Rahatlığı, güvenliği ve kusursuz çalışma sistemi ile ukash kartı kullanmak için birçok neden var. Sürpriz bir hediyenin ödemesi veya masrafsız bir para gönderimi tüm isteklerinize bu kart ile cevap bulabilirsiniz. İletişim için lütfen tıklayınız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık