DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Alemin En Güçlü Sesi Power Fm

30 Mart 2015 Ekleme Saati: 12:30
506 kez görüntülendi

Alemin En Güçlü Sesi Power Fm

Canlı Radyo yayını yapmakta olan sitemizde birçok radyo kuruluşunun frekansı yer alıyor ancak bunların içerisinde diğerlerinden ayrı bir kefeye koyabileceğimiz birkaç kuruluş mevcut bunlardan birisi de elbette ki Power Fm.

1992 yılında kurulduğu andan itibaren ulusal kanal olarak yayın yapmaya başlayan radyo kuruluşu, Vakko Holding yönetiminde bulunuyor. Kurulduğu yıldan bir yıl sonra bir yarışma düzenleyerek ülke gençlerine yönelik bir müzik fırsatı yarattı. DJ yarışmasının ilk kazanını da şu anda hala bu frekansta yayıncılık yapan Funky C isimli DJ kazandı. Ülkemizde çeşitli gösterilerin oluşmasına sponsorluk ve desteklik yapan PowerFm bu anlayışını günümüze kadar da devam ettirdi. Power FM’in müzik dışında yaptığı etkinliklere sağladığı ortamların yanı sıra müziğin devlerini de müzikseverlerle buluşturması ki bunların içinde David Guetta gibi çok ünlü isimler de yer alıyor, çok önemli bir başarı.

PowerFm’in şu anda birçok programcısı bulunuyor, Arkın Çelik, Burcin Acer, Cenk Durmazel ve Erdem Uygan’ın sunduğu Cenk-Erdem Power, DJ Funky C, DJ Ali Yılmaz gibi isimler ve daha fazlası. Konuk olarak gelen programcılara da birkaç örnek vermek gerekirse David DeeVision, David Guetta, DJ Nikitas, Milk&Sugar gibi isimler yer alıyor.

Cuma günleri PowerFm’in programlarında yer alan önemli isimlerden biri Alex Kentucky, Cuma gece saat 02:00 ve 04:00 saatleri arasında yayın yapan bu isim müzikseverlerin vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yine Cuma günü 01:00- 02:00 saatleri arasında Club Check programını sunan DJ Funky müzik ziyafetinde bulunuyor. Coca Cola sponsorluğunda Cuma saat 21:00 – 23:00 arası FrıdayMıx programını Emre Yönter sunuyor. Cumartesi günlerine ise Tankut KarakurtSaturdayMıx adlı program ile 22:00 – 00:00 saatleri arasında eşlik ediyor. Daha detaylı bir yayın akışı programı istiyorsanız PowerFm’in web sayfasını ziyaret ederek yayın akışı bölümüne göz atabilirsiniz. Yine aynı siteden etkinlikler bölümüne girerek PowerFm öncülüğünde gerçekleşen ya da gerçekleşmekte olan organizasyonlarda bulunma fırsatına erişebilirsiniz, bu etkinliklerden daha yakından haberdar olabilirsiniz. Haberler bölümünde yurtiçi ve yurtdışı müzikle ilgili son haberleri görebilir ve müzik dünyasını yakından takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin birçok noktasından dinleme imkanının bulunduğu PowerFm’in hangi illerde frekanslarının bulunduğunu kontrol etmek için frekanslar sekmesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra birçok il ve ilçede radyoyu dinleme imkanı sunulmaktadır.

PowerFm’in elbette ki bir kanalı yok birçok kanalı mevcut Jazz kanalı, Rock kanalı, Italy, Salsa gibi kanalları da mevcut.

Radyoyu sosyal medya kuruluşları üzerinden takip etmek ve dinlemek de mümkün, Twitter, Facebook gibi sosyal medya aracılarının yanı sıra Youtube ve Pinterest gibi kuruluşlarında PowerFm bağlantıları mevcut.

Yakın tarihlerde PowerFm’in katkıları ile müzik dünyasına sunulacak bir konser olan ParovStellarBand için biletler tükenirken bu konserin de 13 Aralık Cumartesi günü yapılacağını sizlerle paylaşalım.

Kesintisiz ve canlı olarak radyo frekanslarını dinlemek için doğru adrestesiniz, PowerFm frekansı da bu frekanslar içine dahil. Yıllardır radyo programcılığı yapan birçok DJ’in radyoları ile beraber sitemizde gece gündüz demeden yayınlarına devam ettiği bir ortam ile 7/24 farklı seslerle sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Power FM ve daha birçok radyo frekansını ister bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden anında sitemize girerek dinleyebilir ve hiçbir programı kaçırmayabilirsiniz. Alem FM’den TRT FM’e Numberone FM’den Karadeniz FM’e kadar birçok radyo frekansı ile bazen hüzünlü bazen neşeli ancak her haliyle hayatınızın vazgeçilmezi müziğinizi sizlere sunuyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık