DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Arçelik 2472 CE A+ 505 Lt NoFrost Buzdolabı

12 Mart 2015 Ekleme Saati: 12:01
614 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bir evin en büyük gerekliklerinden birisi elbette buzdolabıdır. Bir buzdolabı alacaksanız öncellikle ihtiyacınıza göre karar vermelisiniz bunlar nedir soğutma sistemi, buzdolabının hacmi ya da enerji tüketimi küçük bir aileyseniz büyük bir buzdolabı alamın bir anlamı yok çünkü yok yere enerji tüketimi ve fazla para ödemek zorunda kalırsınız.

Sizlere bugün üst seviyede bir buzdolabını tanıtmak istiyorum Arçelik markasının ve Arçelik servis ağının kalitesiyle piyasa sürülen Arçelik 2472 CE A+ 505 Lt NoFrost Buzdolabı. Yeni nesil buzdolabı anlayışına göre dizayn edilmiş olan bu ürünümüzde buzluk ve dondurma kısmı alt kısımda bulunmakta ve 505 litrelik dev bir hacme sahip olarak büyük ve geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik piyasa sürülmüştür. Enerji tüketimi biraz orta derece A+ olsa da diğer benzer ürünlerine göre son derece kaliteli ve uzun süreli besin saklama özelliğine sahiptir. Soğutucu bölümünün net hacmi 315 litre dondurucu bölümün net hacmi ise 145 litre dir, ve gerçekten büyük bir kapasiteye sahiptir. Soğutma sistemi olarak NoFrost’u kullanmaktadır, Dondurulmuş gıdalarınızı güvenle ve uzun süre saklayabilirsiniz güvenle tüketebilirsiniz. Yiyeceklerinizin uzun süre saklanmasını sağlayan anti bakteriyel conta ve bakteri filtresi de buzdolabında bulunmaktadır. Elbette sadece teknik özelliklere bakarak bir buzdolabı satın almak çok büyük yanlıştır aldığınız buzdolabının markası ve servis anlayışı da sizlere tercih yapmada yardımcı olmalıdır.

Sizlere Arçelik markasını önermemizdeki en büyük etkenlerden biriside hem kaliteli beyaz eşya ürünlerinin olması hem de Türkiye geneli yayılan yaygın Arçelik servislerinin üstün hizmet kalitesidir. Satış öncesi ve satış sonrası Arçelik’in müşteri memnuniyeti açısında hizmetlerini herhangi bir beyaz eşya ürüsün aldığınız zaman zaten sizlerde göreceksiniz. Servis olarak özellikle İstanbul’da yıllardır kendisini kanıtlamış ve ön plana çıkan Üsküdar Arçelik Servisi’nin hizmet kalitesini sizlere tavsiye ederim. Bu konuda son derece tecrübeli ve teknik kapasitesi yüksek elemanlara sahip olan çıkan Acıbadem Arçelik servisi her türlü beyaz eşya sorunlarınızda sizlere kaliteli hizmet sunmakta ve hizmet çıtasını her geçen gün üst seviyelere yükseltmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık