DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Ayran Ve Tost Yıllardır Ayrılmaz Bir Sevgili Gibidirler

16 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:27
441 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Karnınız acıktığında hafif atıştırmalık ilk aklınıza tost gelir ise yanında mutlaka ayranı da sipariş verirsiniz. Çünkü onları ayırmaya kıyamazsınız.

Hem ayran hem de tost için en tercih edilen markaların 22 yıllık tecrübesi ile sunumunu yapan www.onlinemutfak.net  müşterilerine 2 yıl garantili ürünleri kargo ücreti almadan teslim etmektedir.

Ayran makinesi Remta markasının en kaliteli ürünleri sunduğu tüm alıcıları ve konunun ilgilileri tarafından tescillidir. Bu üründe karıştırıcı paslanmaz çeliktendir. Yedek parça ihtiyacı olduğunda Türkiye genelindeki servislerden anında temin edilebilmektedir. Ürün çok kuvvetli karıştırıcısı ile ayranın tadının ve köpüğünün yoğunluğunu sağlayabilmektedir.

Tost makinesi cafe, büfe, kafeterya ve kantinlerde aynı anda birden fazla siparişin yetişmesini sağlayabilecek kapasiteli ürünlerdir. Doğalgaz ile çalışır ve 20 adet tostu aynı zamanda hazırlanmasına imkân verir.

İğdaş ve Gazmer onaylı olduğunda işletmenizde güven ile kullanım imkânı da sunulmaktadır. CE belgeli bir üründür.  Remta markalı ve Silver markalı olmak üzere iki iddialı firmanın ürünleridir. Doğalgazlı olması hem çabuk hazırlanmayı sağlarken hem de ekonomik olması açısından en çok tercih nedenidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık