DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Beynim Seni Yerim

25 Mart 2015 Ekleme Saati: 19:15
2.090 kez görüntülendi

Beynim Seni Yerim

Selçuk Üniversitesi Karapınar Aydoğanlar MYO tarafından organize edilen programa Konuşmacı olarak Doç. Dr. Onur Köksal katıldı. Prof. Dr. Ahmet Kesik Sosyal faaliyet salonunda yapılan “Beynim Seni Yerim” konulu söyleşi programına S.Ü. Aydoğanlar MYO müdürü Prof. Dr. Hakan Yalçın, Müdür yardımcıları, Okul Genel Sekreteri, Öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Okunması ile başlayan Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Prof. Dr. Hakan Yalçın yaptı. Programa katılanlara teşekkür eden Yalçın, beynin insan hayatındaki öneminden bahsetmek üzere konusunda uzman olan Doç. Dr. Onur Köksal’ı davet ettiklerini söyledi.

Türk insanının beynini süper kullandığını söyleyen Doç. Dr. Onur Köksal, “Teknoloji deyince Japonlar akla geliyorsa, Beyin dendiğinde de Türkler akla gelir” dedi. Avrupa’da ekonomik olsun diyerek otelde menemen yemeği yapmaya çalıştıklarını söyleyen Köksal, yaşadığı ilginç olaylardan da örnek vererek, öğrencilerin ve katılımcılara neşeli dakikalar geçirmesini sağladı.

Programın sonunda, Okul Müdürü Prof. Dr. Hakan Yalçın tarafından Konuşmacı Doç. Dr. Onur Köksal’a teşekkür belgesi verildi.beynim seni yerim 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık