DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Canlı radyo dinleme keyfini bizimle yaşayın

30 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:45
473 kez görüntülendi

Canlı radyo dinleme keyfini bizimle yaşayın

Toplum olarak müziğe verdiğimiz değeri hepimiz biliriz. Bunun yanında bir de uluslararası müziğin bir değeri vardır ki onu anlatmak zordur. Müziği müzik olduğu için sevmek gerekir. Kişilik olarak bir sanatçıyı sevmeseniz de müzik ve sanatsal olarak dillendirilişini beğeni ile kabullenmek önemlidir. Toplumun neredense tamamı çok sevdiği müziğin kendilerine bedelsiz olarak sunulmasını ve ücret ödemeden faydalanmayı ister, bizde sizlere bu hizmeti sunmak için canliradyodinle.com.tr adlı sitemizi kurduk, sitemiz tamamen kaliteli ve dilediğiniz tarz da mükemmel kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

Canlı Radyo Dinle Sitesinde Bulanan Radyolar

Başlıca radyolarımız; Alem FM, Baba Radyo, Best FM, Burç FM, Capital Radyo, Habertürk Radyo, İstanbul FM, Joy FM, Joy Türk, Joy Türk Atustik, Karadeniz Fm, Kral Fm, Kral Pop, Lig Radyo, Maydonoz         FM, Megasite, Metro FM, Mydonose Radyo, Ntv Radyo, Ntv Spor Radyo, Numberone Fm, pal Station, Park Fm, Polis Radyosu, Power Fm, Power XL, Powertürk, Radyo 1, Radyo 7, Radyo Alaturka, Radyo D, Radyo Eksen, Radyo Fenomen, Radyo Klas, Radyo Moda, Radyo Seymen, Radyo Spor, Radyo Tatlıses, Radyo Viva, Radyo Voyage, Show Radyo, Slowtürk, Süper Fm, TRT FM, Ülkü Fm, Virgin Radio, gibi birçok radyo frekansını canlı olarak dinlemeniz için kurulmuş olan canliradyodinle.com.tr sitemiz sizlere daha iyi kalitede radyo dinleme imkanı sunmaktadır.

Slow Time Radyosu

Ayrıca canliradyodinle.com.tr sitemizde önemli radyo frekanslarından biri olan Slow Time radyosunu da dinleme imkânı bulabilirsiniz. Slow Time; Şubat 2011 tarihinde yayına sürecine başlamıştır. Daha çok slow müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Slow Time slow müzik dinleyici kitlesi oluşturarak kendi yayın tarzını belirlemiştir. Slow Time etkinliklerinden birkaçı, BABY DEE Tarih: 28 Mart Cumartesi Yer: Salon İKSV, İstanbul Saat: 21:30, DEE DEE BRIDGEWATER Tarih: 11Nisan Cumartesi Yer: İstanbul Kongre Merkezi Saat: 21:00,HINDI ZAHRA Tarih: 21Nisan Salı Yer: Babylon, İstanbulSaat: 20:30 gibi etkinliklerini yine canliradyodinle.com.tr sitesinden dinleyebilirsiniz.

Âlem Fm Radyosu ülkemizde ulusal yayın yapan ve canliradyodinle.com.tr sitesinden kaliteli, canlı olarak dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonudur. 1994 yılında 13 Ocak tarihinde Marmara bölgesinde yayına başlayan Âlem Fm, 50 ye yakın merkezden Türkiye’ye müzik yayını yapmaktadır. Âlem Fm ayrıca, yapmış olduğu sosyal projelerle de kendinden bahsettirmektedir. “Yarınlarımıza El Uzatıyoruz” projesi Âlem Fm katkıları ile “Plot Meslek Yüksekokulu El Uzat Kulübu” yetkililerinden Gülcan Kandemir Sağan ve Macide Yıldırım’ın yardımları ile faaliyete geçirilen “Yarınlarımıza El Uzatalım” projesi sayesinde ihtiyacı olan 1000 okula kıyafet ve kırtasiye giderlerinin tamamını karşılanması amaçlanmaktadır. Âlem Fm’in yayınlarını, müziklerini dinlemek ve sosyal faaliyetlerinden haberdar olmanız için canliradyodinle.com.tr sitesin ziyaret ederek âlem fm radyosunu dinleyebilirsiniz.

Radyo frekansları arasında gelgitler yaşamanıza hiç de gerek yok, tek yapmanız gereken, internet arama motorunuza canliradyodinle.com.tr sitesini yazarak bulmak ve canlı radyo dinleme sitesini arama motorunuz da sık kullanılanlara ve favoriler kısmına eklemek olacak, bilgisayarınızın ve telefonunuzun tarayıcısını açtığınız da arama motoru kullanmadan direkt canliradyodinle.com.tr sitemize bağlanarak müziğin keyfini çıkarmak olacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz tarzda müzik ve yayını dinleyebileceksiniz. Müziğin tadını çıkarmak ve kesintisiz müzik dinlemek için sorunsuzca hazırlanmış ve sitemiz siz takipçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Dünya da ün yapmış sanatçıları ve en güzel müzik, yayınları takip etmek dinlemek için vazgeçilmez bir adres canliradyodinle.com.tr

Vizyonumuzun ve misyonumuzun gereği en güzel hizmeti ve kalite ile sizleri buluşturmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık