DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Çatı Tadilatı

7 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:08
518 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çatılar binalar için en önemli bölümdür. Genellikle herkes binanın dış cephesinin görünümüne ya da tadilatına önem verir, ama asıl özen gösterilmesi gereken yer çatılardır. Çünkü binanın her türlü hava koşullarında ilk etkilenen bölümü çatılardır.

Fiyat avantajı, montaj kolaylığı, malzeme tasarrufu, diğerlerine göre daha uzun ömürlü olması ve gerektiğinde nakil edilebilmesi gibi avantajlarından dolayı
çelik çatı daha çok tercih edilen çatı türlerindendir. Konutlarda, alışveriş merkezlerinde, sosyal tesislerde, depolarda ve hayvan barınakları gibi endüstriyel ve diğer endüstriyel olmayan yapılarda sıklıkla çelik çatılar tercih edilmektedir.

Firmanın ürettiği çelik çatı profilleri arasında c profil, sigma profil, z profil, u profil gibi profiller yer almaktadır. Çelik çatı fiyatlarını yapının bulunduğu bölgenin doğal faktörleri etkilemektedir. Bölgedeki kar yükü, rüzgâr yükü, rutubetli ortam, yağmur oranı ve bina açıklığı gibi faktörler fiyatları oldukça fazla etkilemektedir.Çelik profil ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmaya internet sitesinden ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Hekim profil firması http://www.hekimprofil.com/adresi ile bu alandaki hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık