DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Cinsel hayatınızda faklılık yaratın

9 Mart 2015 Ekleme Saati: 15:06
630 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

seks shop Mutlu ve sağlıklı bir cinsel hayat her bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyduğu ve duyacağı bir kavram olmakla beraber, yaşamın her alanında mutlu görünmemizi sağlayan, hayatın temel taşlarıdır. Cinsel sağlık ürünleri de cinsel yaşamınıza renk katıp, daha pozitif ve mutlu olmanızı amaçlarken hijyen ve sağlık açısından da sizleri korur. Örnek vererek açıklarsak cinsel ilişki esnasında prezervatif kullanmanın önemi çok büyüktür, çağımızın çare bulunmayan hastalıklarından olan AIDS virüsüne karşı en büyük kalkan olarak görülebilir. Bunun yanında farklı çeşitleri ile cinsel ilişkiden zevk almanızı sağlayan koku, aroma ve şekilleri ile cinsel hazzınızı en üst seviyeye çıkartır. Ayrıca istenmeyen gebeliklerde de prezervatif kullanımı en büyük doğum kontrol yöntemi olarak görülebilir. Özellikle yeni evlilik yapan çiftler çocuk için kendilerine bir süre belirler ve o sürede asla hamile kalmayı istemez, doğum kontrol haplarınında bazı yan etkileri göz önüne alındığında örneğin; aşırı kilo alımı, hormonal dengesizlikler nedeniyle en güvenilir ve en etkili yöntemdir kondom kullanmak.
erotik market Mutlu bir cinsel birlikteliğin sağlanması amacıyla farklı yöntemlere de başvurulabilir. Yapılan bir araştırmaya göre erken boşalma sorunu olan milletler arasında Türk insanı da bu kategoriye alınmış. Bunun başlıca sebepleri stres, aşırı heyecan ve düzensiz cinsel ilişkidir. Seks esnasında partnerinizide mutlu etmek adına erken boşalmayı önlemek amacı ile geciktirici kullanmak hem sizi hemde partnerinizi mutlu eder. İlişkiden önce kullanılan geciktiriciler normal seks süresini 3-4 kat daha uzatırken cinsel hazzın en üst noktasına ulaşmanıza katkı sağlar. Erken boşalma sorununuzdan kurtulduğunuz gibi eşinizinde yataktan mutlu ayrılmasını sağlarsınız. Çünkü özellikle kadınların bazı cinsel sağlık uzmanlarına anlattıkları sorunların başında cinsel ilişkiden doymadan ayrıldıklarıdır. Bu kadınlar tarafından zamanla travmaya dönüşmekte, mutluluğu başka yerlerde aramaktadır. Ancak kullanılacak geciktirici sayesinde eşiniz sizi ilk günkü gibi sevecek ve gözleri sizden başkasını görmeyecektir. Geciktiriciler asla kimyasal sınıfına girmemekte aksine yeni gelişen alternatif tıp, bitkilerle yapılan bitkisel ürün statüsüne girmektedir. sex shop Genellikle krem veya sprey şeklinde olanları tercih edilmelidir. Çünkü en etkili olan sprey ve kremlerdir. Ayrıca doğal ürün olduğundan kullanım dozuna ihtiyaç duymadan istediğiniz sıklıkta ve dozda kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Kullanım şekli gayet basit olmakla beraber yan etkileri asla bulunmamaktadır. En etkili kullanım şekli ereksiyon halindeyken penise sürülmesi, aksi halde aldığınız haz azalacak ve ereksiyone geçişiniz zorlanacaktır. Sprey ve kremler lokal olarak kullanılır, ilişki sonrası sadece yıkayarak kokusu ve etkisinden kurtulmak işte bu kadar pratiktir.
Uzun süreli evlilikler de eşler arasındaki en büyük sorun cinselliğin sıradan, rutin ve heyecansız olmasıdır, Motononlaşan evlilikler de her iki partneri mutsuz etmekte bu sorunlar iş yaşamına ve sosyal hayatına yansımakta ve ardından da başarısızlık gelmektedir. Bu sorunlarla mücadele etme ve gidermede kullanılabilecek bazı yöntemler fantezi iç giyim dir. Çeşitli iç çamaşırları eşinizi hem heyecanlandıracak hem de sizi hiç olmadığı kadar arzulamasını sağlayacaktır. Düşünsenize hiç beklemediği anda karşısına birden jartiyerli bir büstiyer takımla çıktığınızı, eşiniz sizi hiç bu şekilde görmediği için belkide aşırı heyecanlanacaktır. Fantezi iç giyim in amacı karşınıdaki partnerinizi sizi ilk defa o şekilde görüp soğuyan yatak odanızı biraz renklendirecek ve yeni heyecanlar katacaktır. Genel de uzun süreli evliliklere değişik bir hava katmak için kullanıldığı gibi özel günlerinizde ve keyifli bir akşam yemeğinden sonra da deneyebilirsiniz. Bu sebeple artık partneriniz yatak odasına gitmek için can atacak ve sabırsızlıkla sizi bekleyecektir. sexshop

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık