DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Dini Sorular Ve Cevaplarla Bilgilendirme!

10 Mart 2015 Ekleme Saati: 11:44
466 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İslam dini hakkında insanların aklına birçok soru gelmektedir. Bu soruların cevabını güvenilir bir kaynaktan almak gerekmektedir.

www.kunfeyekun.org sitesi İslami her konuda soruların yanıtlanacağı güvenli bir sitedir. En doğru bilgiler anlaşılır şekilde anlatılmaktadır. Kuran-ı Kerim dinle seçeneği bulunan sitede sesli olarak dinlemek mümkündür. Çeşitli sosyal konulara İslam’ın bakış açısı konusunda yazılar bulunmaktadır.

Kadınlarla ilgili erkeklerle ilgili konularda İslami bilgiler mevcuttur. Esmaül Hüsna Allah’ ın güzel isimleri anlamları açıklamalı olarak bulunmaktadır. Kuran-ı Kerim’in meali bulunmaktadır.

Kuran içinde geçen kavramların anlamları açıklanmaktadır. Salavat nedir? Faziletleri nelerdir? sorularının cevabı burada bulunmaktadır. En doğru bilgiler konunun uzmanları tarafından verilmektedir. Peygamber Efendimizin hadis-i Şerifleri anlatılmaktadır. İslamiyet’te helaller ve haramlar konusu açıklanmaktadır.

En çok merak edilen sorulara cevaplar vardır. Ramazan ayı ile ilgili faydalı bilgiler verilmektedir. Oruç tutmakla ilgili ve oruçluyken yapılmaması gereken şeylerle ilgili bilgiler mevcuttur. Çeşitli hastalıklar orucu etkiler mi sevaplar ve günahlar olan konular anlatılmaktadır. Kandil geceleri ve kadir gecesi, mübarek aylarda yapılması gereken ibadetler anlatılmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık